UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6035

AXIS Q6035 Купольна PTZ-камера для зйомки усередині приміщення з роздільною здатністю HDTV 1080p і 20-кратним зумом для максимально високої якості відео

- роздільна здатність HDTV 1080p при 25/30 кадрах в секунду, а також роздільна здатність HDTV 720p при 50/60 кадрах в секунду
- можливість роботи в денному і нічному режимах, формат стиснення H.264
- 20-кратний оптичний зум
- клас захисту від пилу та бризок IP52
- функція Active Gatekeeper і режим патрулювання
- технологія Power over Ethernet Plus (IEEE 802.3af)

Завантажити специфікацію

Найкращі можливості роботи
Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6035 для використання всередині приміщення дозволяє з високою чіткістю вести відеоспостереження за широкою територією і знімати дрібні деталі при збільшенні. Дана швидкодіюча купольна PTZ-камера пропонує великі можливості відеоспостереження, забезпечуючи чітку зйомку рухів і дрібних деталей з метою ідентифікації. Камера ідеально підходить для критично-важливого спостереження в аеропортах і казино.

Максимально висока якість відео
Роздільна здатність HDTV 1080p відповідає стандарту SMPTE 274M, тобто становить 1920x1080 пікселів (подвійна роздільна здатність HDTV 720p) при повній частоті кадрів - 25/30 кадрів в секунду, з високою точністю передачі кольорів HDTV і підтримкою формату зображення 16:9. Камера AXIS Q6035 також підтримує режим зйомки 50/60 кадрів в секунду з роздільною здатністю HDTV 720p, що ідеально підходить для об&єктів, де необхідно фіксувати швидкі рухи і виробляти більш гладке відео.

Максимальна деталізація
Завдяки роздільній здатності HDTV 1080p 20-кратний оптичний зум камери з автофокусуванням забезпечує максимально деталізований огляд, подібний огляду камери з роздільною здатністю 4CIF, зум якої вдвічі перевершує оптичний зум. Камера AXIS Q6035 може працювати в денному і нічному режимі, створюючи чітке відео навіть при слабкому освітленні, а також підтримує широкий динамічний діапазон для кращої видимості об&єктів у темних і світлих місцях об&єкта.

Розширені функції PTZ (керування панорамуванням, нахилом і зумом)
За допомогою функції Active Gatekeeper камера може автоматично переміщуватися в заздалегідь задане положення при виявленні руху в певній зоні і відстежувати виявлений об&єкт.
Камера також дозволяє легко налаштувати автоматичне патрулювання за допомогою функції «запис патрулювання», для чого оператор, використовуючи джойстик, записує рух панорамування, нахилу і масштабування, а також відрізків часу між позиціями. Патрулювання потім активується натисканням кнопки або автоматично у встановлений час.

Просте встановлення з технологією Power over Ethernet
Підтримка технології Power over Ethernet Plus (High PoE) спрощує процес встановлення камери, оскільки використовується один і той же кабель для передачі подачі живлення, передачі відео та керуванняння панорамуванням, нахилом і зумом.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33