UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6035-Е

AXIS Q6035-E Купольна PTZ-камера для зйомки поза приміщенням з роздільною здатністю HDTV 1080р і 20-кратним зумом для максимально високої якості відео

- HDTV 1080p 25/30 кадрів в секунду (fps), а також HDTV 720p 50/60 кадрів в секунду
- можливість роботи в денному і нічному режимах, формат стиснення H.264
- 20-кратний оптичний зум
- зовнішнє відеоспостереження з функцією контролю температури Arctic Temperature Control
- функції Active Gatekeeper і запис патрулювання
- технологія живлення High Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Критично важливе відеоспостереження та відеоспостереження за обширною територією
Купольна PTZ-камера AXIS Q6035-E є правильним вибором для отримання максимальної якості зображення та ефективності відеоспостереження. Зовнішня купольна PTZ-камера розроблена для об&єктів з підвищеними вимогами і забезпечує відеоспостереження за великою територією з якістю HDTV, зйомку дрібних деталей при збільшенні і високу швидкість керування панорамуванням і нахилом. Вона ідеально підходить для відеоспостереження за вулицями міста і периметром об&єктів, а також в аеропортах і морських портах.

Максимально висока якість відео
Роздільна здатність HDTV 1080p відповідає стандарту SMPTE 274M, тобто становить 1920x1080 пікселів (подвійне дозвіл HDTV 720p) при повній частоті кадрів - 25/30 кадрів в секунду, з високою точністю передачі кольорів HDTV і підтримкою формату зображення 16:9. Камера AXIS Q6035-E також підтримує режим зйомки 50/60 кадрів в секунду з роздільною здатністю HDTV 720p, що ідеально підходить для об&єктів, де необхідний відеозахват швидких рухів і більш плавне відеовідтворення.

Надійна робота в суворих кліматичних умовах
Камера AXIS Q6035-E володіє захистом класів IP66, NEMA 4X і IK09 і не вимагає додаткового кожуха, що знижує ймовірність помилок при встановленні. Її унікальна функція Arctic Temperature Control забезпечує включення камери навіть при температурі -40 ° C (-40 ° F).

Максимальна деталізація
Завдяки роздільній здатності HDTV 1080p 20-кратний оптичний зум камери з автофокусуванням забезпечує максимально деталізовані збільшені відеозображення, які порівняні з оглядом камери з роздільною здатністю 4CIF, що удвічі перевершує оптичний зум
Камера AXIS Q6035-E може працювати в денному і нічному режимі, створюючи чітке відео навіть при слабкому освітленні, а також підтримує широкий динамічний діапазон для кращої видимості об&єктів у темних і світлих зонах зйомки.

Розширені функції PTZ (керування панорамуванням, нахилом і зумом)
За допомогою функції Active Gatekeeper камера може автоматично переміщатися в заздалегідь задане положення при виявленні руху в певній зоні і відстежувати виявлений об&єкт.
Камера також дозволяє легко налаштувати автоматичне патрулювання за допомогою функції «запис патрулювання», для чого оператор, використовуючи джойстик, записує руху панорамування, нахилу і масштабування, а також відрізків часу між позиціями. Потім патрулювання може активуватися натисканням кнопки або автоматично у встановлений час.

Просте встановлення з технологією Power over Ethernet
Підтримка технології High Power over Ethernet (High PoE) спрощує процес встановлення, оскільки використовується один і той же кабель для передачі живлення, відео та керування панорамуванням, нахилом і зумом. Адаптер High PoE входить в комплект постачання камери.

Одержувач урядової премії Government Security Awards 2012 року
Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6035-E отримала платинову нагороду в номінації "IP-камери для відеоспостереження" у категорії урядової премії Govies Government Security Awards на виставці GovSec в квітні 2012.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33