UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6034-Е

AXIS Q6034-E Камера для зовнішнього високошвидкісного відеоспостереження з HDTV-якістю

- роздільна здатність HDTV 720p, денний і нічний режим, формат стиснення H.264
- 18-кратний оптичний зум і нахил 220 °
- зовнішнє відеоспостереження з функцією контролю температури Arctic Temperature Control
- функції Active Gatekeeper і запис патрулювання
- технологія живлення High Power over Ethernet

Виняткова продуктивність
Купольна PTZ-камера AXIS Q6034-E є правильним вибором для отримання максимальної якості зображення та ефективності відеоспостереження. Зовнішня купольна PTZ-камера розроблена для об&єктів з підвищеними вимогами і забезпечує відеоспостереження за великою територією з якістю HDTV, зйомку дрібних деталей при збільшенні і високу швидкість управління панорамированием і нахилом.

Відповідність стандарту SMPTE
Камера AXIS Q6034-E забезпечує високу якість зображення. Формат HDTV 720p відповідає стандарту SMPTE 296M з роздільною здатністю 1280 x 720 пікселів, повною частотою кадрів, високою точністю передачі кольорів HDTV і підтримкою формату зображення 16:9. Камера цілодобового відеоспостереження AXIS Q6034-E підтримує одночасну передачу декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG. Формат стиснення H.264 дозволяє оптимізувати вимоги до пропускної здатності каналу зв&язку та обсягом пам&яті без шкоди для якості зображення.

Надійна робота в суворих кліматичних умовах
Для камери AXIS Q6034-E з класом захисту IP66, NEMA 4X і IK10 зовнішній кожух не потрібно. Її унікальна функція Arctic Temperature Control забезпечує включення камери навіть при температурі -40 ° C.

Винятковий зум
Камера AXIS Q6034-E забезпечує 18-кратний оптичний і 12-кратний цифровий зум з функцією автофокусування. Завдяки роздільній здатності HDTV 18-кратний зум камери забезпечує не тільки рівень деталізації, який можна прирівняти з 36-кратним зумом камери з роздільною здатністю 4CIF, але і більш широке поле огляду у форматі 16:9.
Камера також має функцію швидкого і точного панорамування і нахилу на 450 ° в секунду. Вона може нахилятися на 20 ° над лінією горизонту, забезпечуючи кращий огляд, особливо при спостереженні за пересіченою місцевістю.

Розширені функції PTZ (керування панорамуванням, нахилом і зумом)
За допомогою функції Active Gatekeeper камера може автоматично переміщатися в заздалегідь задане положення при виявленні руху в певній зоні і відстежувати виявлений об&єкт.
Камера також дозволяє легко налаштувати автоматичне патрулювання за допомогою функції «запис патрулювання», для чого оператор, використовуючи джойстик, записує рух, панорамування, нахил і масштабування, а також відрізки часу між позиціями. Потім патрулювання може активуватися натисканням кнопки або автоматично у встановлений час.

Просте встановлення з технологією Power Ethernet
Підтримка технології High Power over Ethernet (High PoE) спрощує процес встановлення, оскільки використовується один і той же кабель для передачі живлення, відео та керування панорамуванням, нахилом і зумом. Адаптер High PoE входить в комплект постачання камери.

AXIS Q6034-E

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33