UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6032-Е

AXIS Q6032-E Сучасна купольна PTZ-камера для зовнішнього охоронного відеоспостереження

- роздільна здатність Extended D1, денний і нічний режим, формат стиснення H.264
- 36-кратний оптичний зум і нахил 220 °
- зовнішнє відеоспостереження з функцією контролю температури Arctic Temperature Control
- функції Active Gatekeeper і запис патрулювання
- технологія живлення High Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Високі вимоги до систем зовнішнього відеоспостереження
AXIS Q6032-E - це зовнішня мережева купольна PTZ-камера, вигідна і надійна, яка встановлюється з метою ведення охоронного спостереження з підвищеними вимогами. Ідеально підходить для використання в аеропортах і морських портах, а також для забезпечення охоронного спостереження по периметру і міського охоронного спостереження. Живлення камери здійснюється за допомогою технології High Power over Ethernet. Це спрощує установку, оскільки потрібно тільки один кабель.

Надійна робота в суворих кліматичних умовах
Функція контролю температури Arctic Temperature Control забезпечує не лише функціонування камери при -40 ° C, але також подачу живлення після збоїв, викликаних цими температурами. Камера AXIS Q6032-E може працювати при температурах від -40 ° C до 50 ° C. Вона володіє захистом від пилу і вологи по класах IP66 і NEMA 4X і від вандалізму по класу IK10.

Точне панорамування / нахил, продуктивність і потужний зум
Камера AXIS Q6032-E забезпечує швидкий і точний відгук на регулювання панорамування / нахилу. Крім того, нахил може виконуватися на 20 градусів над горизонтом з повним діапазоном нахилу 220 градусів, що дає кращий огляд, особливо на пересічній місцевості. У ній є 36-кратний оптичний і 12-кратний цифровий зум. Номерні знаки читаються з відстані 160 м (525 фт). За допомогою функції Active Gatekeeper камера може автоматично переміщатися в заздалегідь задане положення при виявленні руху в певній зоні і відстежувати виявлений об&єкт.
Камера також дозволяє легко налаштувати автоматичне патрулювання за допомогою функції «запис патрулювання», для чого оператор, використовуючи джойстик, записує рух панорамування, нахилу і зуму, а також відрізків часу між позиціями. Патрулювання потім активується натисканням кнопки або автоматично у встановлений час.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33