UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6032-C

AXIS Q6032-c Високошвидкісна купольна PTZ-камера з активним охолодженням

- робота при температурі до 75 ° C (167 ° F)
- простий і надійний монтаж: пило-і водонепроникаюча камера, відповідна військовим стандартам
- роздільна здатність D1 і 36-кратний оптичний зум
- розширений діапазон нахилу 20 ° над горизонтом
- SFP слоти для волоконних, RJ-45 підключень
- вхід-вихід сигнального пристрою
- функція Active Gatekeeper

Завантажити специфікацію

Високі вимоги до систем зовнішнього відеоспостереження
AXIS Q6032-C - це купольна мережева PTZ-камера для зовнішнього відеоспостереження, яка забезпечує надійне спостереження в екстремальних умовах, наприклад, в пустелі, де висока температура навколишнього середовища і сонячної радіації вимагає камер, здатних працювати у спеку. З роздільною здатністю D1 і 36-кратним оптичним зумом з автофокусом, камера дозволяє охоплювати великі площі і деталі. Вона ідеально підходить для використання при будівництві, в кар&єрах гірничодобувних об&єктів, уздовж трубопроводів, а також в системах міського відеоспостереження.

Надійна робота в спеку
З вбудованою активною системою охолодження, AXIS Q6032-C може працювати при температурах до 75 ° C (167 ° F). Пило-і водонепроникаюча камера з рейтингами IP66 і NEMA 4X відповідає жорстким вимогам військового стандарту MIL-STD-810G, забезпечуючи надійну роботу в суворих погодних умовах, таких як піщані бурі.

Гнучка установка і проста інтеграція
Медіаконвертер, який є в комплекті, дозволяє AXIS Q6032-C підключатися в послідовний ланцюг до мережі за допомогою стандартних мережевих або волоконно-оптичних кабелів, що допомагає скоротити витрати на установку камер на великих відстанях. Медіаконвертер забезпечує підключення камер до зовнішніх пристроїв сигналізації через два конфігуруємих портів входу / виходу, а також до 12 V живлення.

Точне управління панорамуванням / нахилом і інтелектуальні можливості відео
Камера AXIS Q6032-C володіє можливістю швидкого і точного управління панорамуванням / нахилом. Крім того, вона може нахилятися на 20 ° над горизонтом для повного діапазону нахилу в 220 °, що дає кращий огляд, особливо на пересічній місцевості.
Завдяки функції Active Gatekeeper, камера здатна автоматично переміщатися в задане положення при виявленні руху в заздалегідь визначеній області, а також відстежувати виявлений об&єкт. Також камеру можна вбудувати в аналітичні системи сторонніх виробників з підтримкою прикладної платформи для камер AXIS.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33