UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS Q1755

AXIS Q1755 Мережева камера з підтримкою формату HDTV, зумом і стандартом стиснення H.264.

- якість HDTV
- зум і автофокусування
- локальне зберігання даних
- технологія живлення через Ethernet
- інтелектуальні можливості відео

Завантажити специфікацію

Відповідає вимогам професійного ринку
Мережева камера AXIS Q1755, підключена до монітора з підтримкою технології HDTV, ідеально підходить для забезпечення безпеки місць, де потрібні деталізовані зображення, наприклад в аеропортах, пунктах паспортного контролю і в казино.

Відповідність стандартам SMPTE для формату HDTV
Камера AXIS Q1755 відповідає стандартам SMPTE (Товариства кіно-і телеінженерів) для формату HDTV за параметрами роздільної здатності, відтворення кольору і частоти кадрів. Камера забезпечує зображення у форматі HDTV 1080i або роздільну здатність 720р, форматне співвідношення 16:9.
Вона підтримує формати H.264 і Motion JPEG при повній частоті кадрів. Поряд з прогресивною розгорткою і ефективною роботою в денному і нічному режимі, ця камера забезпечує виняткову якість передачі зображень, в тому числі об&єктів, що швидко рухаються при будь-якому освітленні без розмитості зображення. Завдяки десятикратному оптичному збільшенню, а також 12-кратному цифровому збільшенню та автофокусуванні вона миттєво забезпечує необхідний кут огляду з ідеальним фокусом.

Додаткова пам&ять і гнучкість встановлення
Дана камера оснащена вбудованим слотом для карти пам&яті SD / SDHC, яка дозволяє зберігати цілу добу записів без додаткового обладнання. Технологія Power over Ethernet (IEEE 802.3af) забезпечує живлення камер через мережу, усуваючи необхідність використання шнурів живлення і знижуючи витрати на встановлення.

Інтелектуальні можливості відео
Мережева камера AXIS Q1755 володіє інтелектуальними можливостями, такими як вдосконалені функції виявлення руху, звуку і спроб впливу на камеру, наприклад її накривання або зафарбовування розпилювачем. Крім цього, камера оснащена новою функцією Gatekeeper, яка автоматично збільшує масштаб при наявності руху в зоні спостереження і зменшує масштаб після закінчення встановленого інтервалу часу.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33