UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS Q1755-E

AXIS Q1755-E Зовнішня мережева камера з підтримкою технології HDTV, керування зумом і алгоритму H.264.

- якість зображення формату HDTV
- зум і автоматичне фокусування з підтримкою панорамування і нахилу
- технологія Power over Ethernet
- функція Gatekeeper
- зовнішнє спостереження з функцією контролю температури Arctic Temperature Control

Завантажити специфікацію

Відповідає вимогам ринку для професійного використання
AXIS Q1755-E - це зовнішня мережева камера HDTV, яка працює в денному і нічному режимі і призначена для охорони територій, де необхідна високоякісна ідентифікація, наприклад в казино, пунктах паспортного контролю, аеропортах, вокзалах і при спостереженні за периметром.
Камера має клас захисту IP66 і використовує унікальну технологію Axis Arctic Temperature Control, що забезпечує запуск і роботу камер з зумом навіть при такій низькій температурі, як -40 ° C.

Відповідність стандартам SMPTE для HDTV
Мережева камера AXIS Q1755-Е дозволяє отримати зображення формату HDTV у відповідності зі стандартом SMPTE в умовах, коли необхідні висока роздільна здатність, чітке фокусування, гарна передача кольору і повна частота кадрів. Вона забезпечує роздільну здатність в 1080i або 720р (HDTV), співвідношення сторін 16:9 і підтримує як стиснення H.264, так і Motion JPEG при максимальній частоті кадрів.
Камера AXIS Q1755-E має 10-кратний оптичний і 12-кратний цифровий зум і автофокус. Вона негайно забезпечує потрібний кут огляду з ідеальним фокусуванням. При використанні поворотного пристрою придбаного додаткого, камера може також виконувати функції панорамування і нахилу.

Технологія Power over Ethernet
Завдяки використанню технології Power over Ethernet * (IEEE 802.3af) процес встановлення спрощується, оскільки зникає потреба в силових кабелях. Камера має також вбудований слот для карт пам&яті SD / SDHC, на яких записана інформація може зберігатися локально.

Інтелектуальні відеотехнології
Мережева камера AXIS Q1755-E оснащена поліпшеним відеодетектором руху, детектором звуку, активним оповіщенням при несанкціонованих діях і функцією Gatekeeper, автоматично збільшує масштаб при наявності активності в зоні спостереження і зменшує масштаб після закінчення встановленого інтервалу.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33