UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS Q1615

AXIS Q1615 Деталізація для аналізу подій і висока швидкодія

- HDTV 1080p при 60 кадрах в секунду
- технології WDR з функцією реєстрації для розслідування і Lightfinder
- електронна стабілізація зображення
- датчик ударів

Завантажити специфікацію

HDTV 720p при 50/60 кадрах в секунду
Розроблена компанією Axis технологія WDR з функцією реєстрації для розслідування оптимізує відеозображення для потреб аналізу подій з високим рівнем деталізації як темних, так і яскраво освітлених ділянок зображення. У камері AXIS Q1615 з технологією WDR з функцією реєстрації для розслідування застосовуються просунуті алгоритми оптимізації якості зображення, поряд з можливістю плавного переходу з режиму WDR в режим Lightfinder і навпаки.

Стійкість картинки всупереч вібрації
Технологія електронної стабілізації зображення різко підвищує якість відеозйомки в ситуаціях, коли камера схильна до впливу вібрації, так що перегляд зображення без стабілізації вкрай утруднений. За рахунок різкого зниження впливу вібрації картинка стає плавною і стійкою.

Інноваційні технічні рішення для полегшення установки
У камері AXIS Q1615 застосовані інноваційні технічні рішення для спрощення установки. Так, наприклад, функція горизонтування дозволяє встановити камеру горизонтально в будь-якому місці, забезпечивши бездоганне зображення. Функція автоповороту забезпечує правильну орієнтацію зображення, у тому числі при використанні формату Corridor.
Камера AXIS Q1615 також наділена такими функціями, вже відомими по інших моделях відеокамер AXIS серії Q16, як майстер фокусування, дистанційне підстроювання заднього фокусу і лічильник пікселів. Крім того, камеру захищає датчик механічного впливу, який сповіщає обслуговуючий персонал про спроби вандалізму.

Інші можливості
• Інтелектуальні функції, такі як поліпшений відеодетектор руху, детектор звуку і виявлення спроб несанкціонованого впливу на камеру, наприклад її блокування або зафарбовування розпилювачем.
• Технологія живлення Power over Ethernet (IEEE 802.3af), що виключає необхідність використання кабелів живлення і скорочує витрати на установку
• Підтримка двох аудіоканалів з поліпшеною якістю звуку
• Роз&єм карт пам&яті SD / SDHC для локального зберігання записів
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33