UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS Q1615-E

AXIS Q1615-E Готова до зовнішньої установки швидкодіюча камера, яка забезпечує деталізацію зображення для потреб розслідування подій

- для використання поза приміщеннями з функцією регулювання температури Arctic Temperature Control
- від -40 °C до 50 °C (від -40 °F до 122 °F)
- HDTV 1080p при 60 кадрах в секунду
- технології WDR з функцією реєстрації для розслідування і Lightfinder
- електронна стабілізація зображення
- датчик ударів

Готовність до зовнішнього відеоспостереження
Камера AXIS Q1615-E сертифікована по класах захисту IP66 і NEMA 4X і виконана в міцному алюмінієвому корпусі.Сонцезахисний козирок,що входить в комплект, спрощує, прискорює і здешевлює установку. Володіючи захистом від пилу, дощу, снігу та сонячного світла, камера здатна працювати при температурі від -40 ° C до 50 ° C (від -40 ° F до 122 ° F) і підтримує підключення електроживлення за технологією High PoE (30 Вт).
Камера здатна не тільки працювати при температурі -40 ° C (-40 ° F), але і включатися в таких умовах після аварійного відключення електроживлення. Ця розробка компанії Axis відома як технологія Arctic Temperature Control. Для гарантованого обігріву поруч з камерою і віконцем встановлюються кілька обігрівачів. Камера AXIS Q1615-E забезпечена подвійним корпусом, внутрішня частина якого служить для збереження тепла при низькій навколишній температурі . При високій зовнішній температурі ефективне охолодження камери забезпечується повітряним вентилятором, який переносить разом з повітрям тепло на зовнішні алюмінієві стінки корпусу.

Стійкість картинки всупереч вібрації
Технологія електронної стабілізації зображення різко підвищує якість відеозйомки в ситуаціях, коли камера схильна до впливу вібрації, так що перегляд зображення без стабілізації вкрай утруднений. За рахунок різкого зниження впливу вібрації картинка стає плавною і стійкою.

Інноваційні технічні рішення для полегшення установки
Крім спрощуючих установку технічних рішень, властивих всім відеокамер AXIS серії Q16, камера AXIS Q1615-E має ряд принципово нових особливостей, що полегшують монтаж. Так, наприклад, функція горизонтування дозволяє встановити камеру горизонтально в будь-якому місці з гарантією бездоганного зображення.
Функція автоповороту забезпечує правильну орієнтацію зображення, у тому числі при використанні формату Corridor. Крім того, камеру захищає датчик механічного впливу, який сповіщає обслуговуючий персонал про спроби вандалізму. Камера AXIS Q1615-E забезпечена майстром фокусування, дистанційним підстроюванням заднього фокусу і лічильником пікселів.
Крім того, камера готова до зовнішньої установки і підтримує технологію PoE, що дозволяє змонтувати камеру, приєднавши до неї всього один кабель. Для спрощення монтажу в комплектацію входять сонцезахисний козирок і настінний кронштейн. Гнучкість встановлення підвищується за рахунок наявності трьох отворів для прокладки мережевого кабелю Ethernet, кабелю живлення і кабелю для підключення зовнішніх пристроїв до портів введення-виведення камери. Кабелі забезпечені захистом від вандалів, а переднє віконце є змінним.
Готова до зовнішнього встановлення камера AXIS Q1615-E має ті ж функціональні можливості і якісні характеристиками, що і мережева камера AXIS Q1615

AXIS Q1615-E

Інші можливості
• Захист класів IP66 і NEMA 4X від проникнення пилу, в тому числі нанесеною вітром, а також від дощу, водяних струменів високого тиску з будь-якого напрямку, води зі шланга і, нарешті, від пошкоджень в результаті обмерзання зовні.
• Відповідність вимогам стандарту 4M3 щодо вібрації, а також захист камери, включаючи віконце, від механічного впливу і актів вандалізму по класу IK10.
• Корпус з подвійними стінками, причому внутрішні стінки зберігають тепло при низькій зовнішній температурі. При високій зовнішній температурі ефективне охолодження камери забезпечується вентилятором, який переносить разом з повітрям тепло на зовнішні стінки корпусу.
• Температура камери і віконця регулюються мікропроцесором за спеціальним алгоритмом за допомогою трьох датчиків температури.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33