UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS Q1614

AXIS Q1614 Чудова роздільна здатність HDTV 720р при частоті 50/60 кадрів / с

- чудова якість відеозображення з роздільною здатністю рівня HDTV 720p при частоті 60 кадрів / с
- динамічне захоплення і технологія Lightfinder
- автоповорот
- функція горизонтування
- датчик ударів

Завантажити специфікацію

HDTV 720p при 50/ 60 кадрах в секунду
Камера AXIS Q1614 забезпечує відеозйомку сцен, які динамічно розвиваються з високою деталізацією. Чітке відеозображення з роздільною здатністю рівня HDTV 720p при частоті 50 або 60 кадрів в секунду дозволяє легко розпізнати подію.

Чудова якість зображення
Камера оснащена такими функціями, як широкий динамічний діапазон з динамічним захопленням і технологія Lightfinder. Широкий динамічний діапазон з динамічним захопленням дозволяє виключити виникнення як надмірно темних, так і пересвічених ділянок зображення. Крім того, камера дозволяє проводити тонке налаштування висококонтрастного зображення вручну для спрощення та підвищення точності ідентифікації об&єктів навіть у дуже складних умовах освітленості. Технологія Lightfinder забезпечує наближену до природної передачу кольору в умовах слабкого освітлення.

Інноваційні технічні рішення для полегшення установки
У камері AXIS Q1614 застосовані інноваційні технічні рішення для спрощення установки. Так, наприклад, функція горизонтування дозволяє встановити камеру горизонтально в будь-якому місці, забезпечивши бездоганне зображення. Функція автоповороту забезпечує правильну орієнтацію зображення, в тому числі при використанні формату Corridor.
Також камера AXIS Q1614 наділена такими функціями, вже відомими по інших моделях відеокамер AXIS серії Q16, як функція фокусування, дистанційне регулювання заднього фокусу і лічильник пікселів. Крім того, камеру захищає датчик механічного впливу, який оповіщає обслуговуючий персонал про спроби вандалізму.

Інші можливості
• Інтелектуальні функції, такі як поліпшений відеодетектор руху, детектор звуку і виявлення спроб несанкціонованого впливу на камеру, наприклад її блокування або зафарбовування розпилювачем
• Технологія живлення Power over Ethernet (IEEE 802.3af), виключає необхідність використання кабелів живлення і скорочує витрати на установку
• Підтримка двох аудіоканалів з поліпшеною якістю звуку
• Роз&єм карт пам&яті SD / SDHC для локального зберігання записів
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33