UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS Q1614-E

AXIS Q1614-E Готова до зовнішньої установки камера з чудовою роздільною здатністю рівня HDTV 720р при частоті 50/60 кадрів / с

- для використання поза приміщеннями з функцією регулювання температури Arctic Temperature Control
- від -40 ° C до +50 ° C (від -40 ° F до 122 ° F)
- динамічне захоплення і технологія Lightfinder
- цілодобове відеоспостереження
- інноваційні технічні рішення для полегшення установки
- датчик ударів

Завантажити специфікацію

Готовність до зовнішнього відеонагляду
Міцний алюмінієвий корпус і сонцезахисний козирок спрощують, прискорюють і здешевлюють установку камери AXIS Q1614-E, сертифікованої за класами IP66 і NEMA 4X. Володіючи захистом від пилу, дощу, снігу та сонячного випромінювання, камера здатна працювати при температурі від -40 ° C до +50 ° C (від -40 ° F до 122 ° F ) і підтримує підключення електроживлення за технологією High PoE ( 30 Вт ). Камера здатна не лише працювати при температурі -40 ° C ( -40 ° F ), а й включатися в таких умовах після аварійного відключення електроживлення. Ця розробка компанії Axis відома як технологія Arctic Temperature Control. Підігрів забезпечують кілька нагрівачів, що безпосередньо контактують з камерою і її вікном.

Корпус камери AXIS Q1614-E має подвійні стінки, причому внутрішні стінки зберігають тепло при низькій зовнішній температурі. При високій зовнішній температурі ефективне охолодження камери забезпечується повітряним вентилятором, який переносить разом з повітрям тепло на зовнішні алюмінієві стінки корпусу.

Інноваційні технічні рішення для полегшення установки
Окрім полегшуючих установку технічних рішень, властивих всім відеокамерам AXIS серії Q16, камера AXIS Q1614-E має ряд принципово нових особливостей, що полегшують монтаж. Так, наприклад, функція горизонтування дозволяє встановити камеру горизонтально в будь-якому місці з гарантією бездоганного зображення. Функція автоповороту забезпечує правильну орієнтацію зображення, в тому числі при використанні формату Corridor. Крім того, камеру захищає датчик механічного впливу, який оповіщає обслуговуючий персонал про спроби вандалізму. Також камера AXIS Q1614-E забезпечена функцією фокусування, дистанційним регулятором заднього фокусу і лічильником пікселів .
Крім того, камера готова до зовнішньої установки і підтримує технологію PoE, що дозволяє змонтувати камеру, приєднавши до неї всього один кабель. Для спрощення монтажу в комплектацію входять сонцезахисний козирок і міцний кронштейн. Гнучкість установки підвищується за рахунок наявності трьох отворів для прокладки кабелю мережі Ethernet, кабелю живлення та кабелю для підключення зовнішніх пристроїв до портів введення-виведення камери. Кабелі забезпечені захистом від вандалів, а переднє віконце є змінним.

HDTV 720p при 50/ 60 кадрах в секунду
Камера AXIS Q1614-E забезпечує відеозйомку з високою деталізацією сцен зі швидкорухомими об&єктами. Чітке відеозображення з роздільною здатністю рівня HDTV 720p при частоті 50 або 60 кадрів в секунду дозволяє легко розпізнати подію.
Готова до зовнішньої установки камера AXIS Q1614-E володіє тими ж самими функціональними можливостями і якісними характеристиками, що і мережева камера AXIS Q1614 .

Інші можливості
• Захист класів IP66 і NEMA 4X від проникнення пилу, в тому числі нанесеною вітром, а також від дощу, водяних струменів високого тиску з будь-якого напрямку, води зі шланга і, нарешті, від пошкоджень в результаті обмерзання зовні.
• Відповідність вимогам стандарту 4M3 щодо вібрації, а також захист камери, включаючи віконце, від механічного впливу і актів вандалізму по класу IK10.
• Корпус з подвійними стінками, причому внутрішні стінки зберігають тепло при низькій зовнішній температурі. При високій зовнішній температурі ефективне охолодження камери забезпечується вентилятором, який переносить разом з повітрям тепло на зовнішні стінки корпусу.
• Температура камери і віконця регулюються мікропроцесором за спеціальним алгоритмом за допомогою трьох датчиків температури.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33