UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS Q1604

AXIS Q1604 Найвища якість зображення в умовах інтенсивного підсвічування

- широкий динамічний діапазон з динамічним захопленням HDTV 720p
- можливість регулювання заднього фокусу
- цілодобове відеоспостереження
- передача декількох відеопотоків у форматі H.264
- технологія Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Відео з винятковою різкістю в складних умовах освітленості
Мережева камера AXIS Q1604 дозволяє здійснювати чітку ідентифікацію людей і об&єктів, навіть у мінливих умовах освітлення. Ця модель ідеально підходить для контролю входів і будівель з великими вікнами, наприклад, аеропортів і вокзалів.

Динамічні можливості захоплення
Широкий динамічний діапазон камери з динамічним захопленням працює, отримуючи кілька зображень з різним часом експозиції. Удосконалена обробка зображень дозволяє отримати відео з винятковою чіткістю і різкістю.
AXIS Q1604 може обробити складні сцени, наприклад, коли світло проникає через вікно, створюючи темні і яскраві зони. При цьому зображення не буде ні дуже темним, ні дуже яскравим.

Відповідність стандартам для HDTV
Камера забезпечує якість зображення, прогресивну розгортку в 1MP або HDTV 720p відповідно до стандарту роздільної здатності SMPTE. Модель може одночасно генерувати кілька відеопотоків, що налаштовуються окремо, у форматах H.264 і Motion JPEG.

Простота встановлення з можливістю заднього фокусу
Помічник фокусування вказує, коли зображення перебуває у фокусі, шляхом миготіння світлодіода на передній панелі камери. Після первинного налаштування фокусу на об&єктиві можливість заднього фокусування камери AXIS Q1604 може використовуватися для зручності точного фокусування.
Унікальний лічильник пікселів гарантує налаштування оптимальних кутів огляду для зони спостереження і необхідної роздільної здатності. Він дає можливість швидко перевірити, чи відповідає змонтована камера нормативним вимогам або вимогам замовника щодо піксельної роздільної здатності, наприклад, для обличь людей, що входять в двері, які контролюються камерою.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33