UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS Q1604

AXIS Q1604 Найвища якість зображення в умовах інтенсивного підсвічування

- широкий динамічний діапазон з динамічним захопленням HDTV 720p
- можливість регулювання заднього фокусу
- цілодобове відеоспостереження
- передача декількох відеопотоків у форматі H.264
- технологія Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Відео з винятковою різкістю в складних умовах освітленості
Мережева камера AXIS Q1604 дозволяє здійснювати чітку ідентифікацію людей і об'єктів, навіть у мінливих умовах освітлення. Ця модель ідеально підходить для контролю входів і будівель з великими вікнами, наприклад, аеропортів і вокзалів.

Динамічні можливості захоплення
Широкий динамічний діапазон камери з динамічним захопленням працює, отримуючи кілька зображень з різним часом експозиції. Удосконалена обробка зображень дозволяє отримати відео з винятковою чіткістю і різкістю.
AXIS Q1604 може обробити складні сцени, наприклад, коли світло проникає через вікно, створюючи темні і яскраві зони. При цьому зображення не буде ні дуже темним, ні дуже яскравим.

Відповідність стандартам для HDTV
Камера забезпечує якість зображення, прогресивну розгортку в 1MP або HDTV 720p відповідно до стандарту роздільної здатності SMPTE. Модель може одночасно генерувати кілька відеопотоків, що налаштовуються окремо, у форматах H.264 і Motion JPEG.

Простота встановлення з можливістю заднього фокусу
Помічник фокусування вказує, коли зображення перебуває у фокусі, шляхом миготіння світлодіода на передній панелі камери. Після первинного налаштування фокусу на об'єктиві можливість заднього фокусування камери AXIS Q1604 може використовуватися для зручності точного фокусування.
Унікальний лічильник пікселів гарантує налаштування оптимальних кутів огляду для зони спостереження і необхідної роздільної здатності. Він дає можливість швидко перевірити, чи відповідає змонтована камера нормативним вимогам або вимогам замовника щодо піксельної роздільної здатності, наприклад, для обличь людей, що входять в двері, які контролюються камерою.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33