UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS Q1604-E

AXIS Q1604-E Готовність для роботи поза приміщеннями з відмінною якістю зображення в умовах інтенсивного підсвічування

- широкий динамічний діапазон з динамічним захопленням HDTV 720p
- цілодобове відеоспостереження
- можливість регулювання заднього фокусу
- передача декількох відеопотоків у форматі H.264
- технологія Power over Ethernet
- зовнішнє відеоспостереження з функцією контролю температури «Arctic Temperature Control»

Завантажити специфікацію

Відео з винятковою чіткістю і різкістю
Мережева камера AXIS Q1604-E дозволяє здійснювати чітку ідентифікацію людей і об&єктів, навіть у мінливих умовах, наприклад, в умовах підсвічування або в умовах вираженого контрасту. Вона ідеально підходить для моніторингу проходів в тунелі, наприклад, для міського спостереження.

Динамічні можливості захоплення
Широкий динамічний діапазон камери з динамічним захопленням використовує кілька зображень з різним часом експозиції. Удосконалена обробка зображень дозволяє отримати відео з винятковою чіткістю і різкістю.
AXIS Q1604-E може обробити складні сцени, наприклад, коли світло проникає через тунель, створюючи темні і яскраві зони. При цьому зображення не буде ні дуже темним, ні дуже яскравим.

Відповідність стандартам для HDTV
Камера забезпечує якість зображення, прогресивну розгортку в 1MP або HDTV 720p відповідно до стандарту роздільної здатності SMPTE. Модель може одночасно генерувати кілька відеопотоків, що налаштовуються окремо, у форматах H.264 і Motion JPEG.

Зовнішнє відеоспостереження
У комплект камери AXIS Q1604-E з класом захисту IP66 входить кронштейн для монтажу на стіні, сонцезахисний пристрій і кабель Ethernet. Вона має захист від пилу, дощу, снігу і сонячних променів і може працювати навіть при температурах від -40 ° C до 50 ° C.

Простота встановлення з можливістю заднього фокусу
Помічник фокусування вказує, коли зображення перебуває у фокусі, шляхом миготіння світлодіода на передній панелі камери. Після первинного налаштування фокусу на об&єктиві можливість заднього фокусування камери AXIS Q1604-Е може використовуватися для зручності точного фокусування.
Унікальний лічильник пікселів гарантує налаштування оптимальних кутів огляду для зони спостереження і необхідної роздільної здатності. Він дає можливість швидко перевірити, чи відповідає змонтована камера нормативним вимогам або вимогам замовника щодо піксельної роздільної

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33