UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS Q1602

AXIS Q1602 Найвища якість зображення навіть при самому слабкому освітленні

- технологія Lightfinder з більш високою роздільною здатністю D1 (768x576)
- цілодобове відеоспостереження
- передача декількох відеопотоків у форматі H.264
- простота установки з можливістю заднього фокусу
- локальне зберігання даних

Завантажити специфікацію

Унікальна технологія Lightfinder компанії Axis
AXIS Q1602 оснащена революційною технологією Lightfinder компанії Axis. У порівнянні з іншими аналоговими або мережевими камерами, технологія Lightfinder дозволяє отримати зображення з наближеними до реальних кольорами навіть при слабкому освітленні.
Камера забезпечує найвищу якість зображення завдяки технології прогресивної розгортки і одночасну передачу декількох відеопотоків, що налаштовуються окремо, у форматах H.264 і Motion JPEG з роздільною здатністю D1 (768x576).

Простота встановлення
Помічник фокусування вказує, коли зображення перебуває у фокусі, шляхом миготіння світлодіода на передній панелі камери. Після первинного налаштування фокусу на об'єктиві можливість заднього фокусування камери AXIS Q1602 може використовуватися для зручності точного фокусування.
Унікальний лічильник пікселів гарантує налаштування оптимальних кутів огляду для зони спостереження і необхідної роздільної здатності. Він дає можливість швидко перевірити, чи відповідає змонтована камера нормативним вимогам або вимогам замовника щодо піксельної роздільної здатності, наприклад, для обличь людей, що входять в двері, які контролюються камерою.

GSN 2011 Awards
Новаторська мережева камера AXIS Q1602 з технологією Lightfinder отримала чергову нагороду в категорії "Кращі тепловізійні, інфрачервоні камери і камери нічного бачення" на церемонії нагородження GSN Awards в листопаді 2011 року.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33