UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS Q1602-E

AXIS Q1602-E Фіксована камера для використання поза приміщеннями з найвищою якістю зображення при слабкому освітленні

- технологія Lightfinder з більш високою роздільною здатністю D1 (768x576)
- цілодобове відеоспостереження
- передача декількох відеопотоків у форматі H.264
- простота встановлення з можливістю заднього фокусу
- локальне зберігання даних
- зовнішнє відеоспостереження з функцією контролю температури «Arctic Temperature Control»

Завантажити специфікацію

Унікальна технологія Lightfinder компанії Axis
AXIS Q1602-Е оснащена революційною технологією Lightfinder компанії Axis. У порівнянні з іншими аналоговими або мережевими камерами, технологія Lightfinder дозволяє отримати зображення з наближеними до реальних кольорами навіть при слабкому освітленні.
Камера забезпечує найвищу якість зображення завдяки технології прогресивної розгортки і одночасну передачу декількох відеопотоків, що налаштовуються окремо, у форматах H.264 і Motion JPEG з роздільною здатністю D1 (768x576).

Зовнішнє відеоспостереження
У комплект камери AXIS Q1602-E з класом захисту IP66 входить кронштейн для монтажу на стіні, сонцезахисний пристрій і кабель Ethernet. Вона має захист від пилу, дощу, снігу і сонячних променів і може працювати навіть при температурах від -40 ° C до 50 ° C.

Простота встановлення
Помічник фокусування вказує, коли зображення перебуває у фокусі, шляхом миготіння світлодіода на передній панелі камери. Після первинного налаштування фокусу на об&єктиві можливість заднього фокусування камери AXIS Q1602-Е може використовуватися для зручності точного фокусування.
Унікальний лічильник пікселів гарантує налаштування оптимальних кутів огляду для зони спостереження і необхідної роздільної здатності. Він дає можливість швидко перевірити, чи відповідає змонтована камера нормативним вимогам або вимогам замовника щодо піксельної роздільної здатності, наприклад, для обличь людей, що входять в двері, які контролюються камерою.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33