UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольная мережева PTZ-камера AXIS P5414–E

P5414–E Фіксована купольна камера для встановлення в приміщеннях, що забезпечує зображення з роздільною здатністю Full HDTV з частотою до 60 кадрів/с і самими широкими можливостями практичного застосування відео

- конструкція, що забезпечує простоту зовнішнього настінного встановлення
- вбудований протисонячний козирок з можливістю перефарбовування
- довговічна, невимоглива до обслуговування механіка
- якість зображення рівня HDTV 720p
- тривожні порти введення-виведення та підтримка двобічної передачі аудіосигналу

Завантажити специфікацію

Маскувальна конструкція
Купольна мережева PTZ-камера AXIS P5414-E для настінного встановлення відрізняється привабливою ціною, готова до встановлення поза приміщеннями, підтримує відеоформат HDTV 720p, забезпечена 18-кратним оптичним зумом. Завдяки маскувальній конструкції камера ідеально підходить для відеоспостереження за міськими територіями, охоронного відеоспостереження по периметру, на території критих автостоянок і у дворах навчальних закладів.
Вбудований настінний кронштейн гранично спрощує монтаж, сприяючи зниженню сукупних витрат на встановлення завдяки відсутності необхідності купувати кріпильні приналежності окремо. Вбудований протисонячний козирок легко знімається і перефарбовується під колір фасаду будівлі. Скошена форма камери перешкоджає спробам вандалів зірвати її, накинувши мотузяну петлю

Довговічна, невимоглива до обслуговування механіка
Передові технології в достатку присутні і всередині камери AXIS P5414-E. Так, наприклад, механізм повороту-нахилу з прямим приводом відрізняється неперевершеною зносостійкістю. Надійність і невимогливість PTZ-камери AXIS P5414-E до обслуговування пояснюється відсутністю приводних ременів і шестерневих механізмів.

Деталізація зображення крупним планом
18-кратний оптичний зум у поєднанні з роздільною здатністю рівня HDTV 720p забезпечує відмінну деталізацію на крупному плані. Автоматичне перемикання камери з кольорової зйомки на чорно-білу в умовах слабкої освітленості або вночі дозволяє отримувати високоякісне чорно-біле відеозображення завдяки використанню інфрачервоного спектра наявних джерел освітлення.
Відеокамера AXIS P5414-E, змонтована на розі будівлі, забезпечує широкий огляд з 270-градусним панорамуванням. Підтримка технології Advanced Gatekeeper забезпечує автоматичне панорамування, нахил і масштабування до встановленого рівня, якщо в заданій ділянці виявлено рух.

Підтримка двобічної передачі аудіосигналу і тривожні порти введення-виведення
Камера забезпечена прихованою сполучною коробкою з підтримкою двобічної передачі аудіосигналу, роз&ємом для карт пам&яті, чотирма налаштованим тривожними портами введення-виведення для підключення зовнішніх пристроїв, а також з можливістю підключення електроживлення від джерела постійного струму з напругою 24 В, або із застосуванням технології Power over Ethernet Plus (IEEE 802.3at).

Інші можливості
• Камера підтримує головний і базовий профілі алгоритму стиснення H.264, а також формат Motion JPEG.
• Камера наділена такими інтелектуальними функціями, як вдосконалений відеодетектор руху, детектор звуку і Advanced Gatekeeper
• Камера володіє розширеними функціями безпеки та управління мережею, такими як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service (QoS).
• Металевий корпус із захистом рівня IP66 і NEMA 4X
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи AXIS VAPIX®
• Підтримка системи AXIS Video Hosting System (AVHS) з функцією миттєвого підключення камери One-Click

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33