UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3915-R

P3915-R Високоякісна камера бортового відеоспостереження з роздільною здатністю Full HDTV і підтримкою звуку

- компактна міцна конструкція
- якість відеозображення рівня HDTV
- режим Traffic Light
- локальне зберігання даних
- аудиовхід
- порти введення-виведення

Завантажити специфікацію

Охоронне відеоспостереження на транспорті
Високоефективна камера AXIS P3915-R спеціально призначена для ведення охоронного відеоспостереження на борту транспортних засобів: автобусів, поїздів, вагонів метрополітену, машин екстрених служб.

Стійкість до вібрації, оповіщення про несанкціоновані дії
Камера захищена від пилу і вологи і пристосована до жорстких умов експлуатації, таких як вібрації, поштовхи, удари, перепади температури. Передбачено активне оповіщення про несанкціоновані дії, наприклад, про спробахи перекрити камері огляд або покрити її об&єктив фарбою з пульверизатора.

Якість відеозображення HDTV, режим Traffic Light
Камера AXIS P3915-R підтримує роздільну здатність HDTV 1080p. Крім того, ця модель забезпечена аудіовходом і портами введення-виведення. Камера спеціально пристосована для швидкого реагування на зміну рівня освітленості і здатна в цих умовах підтримувати незмінно високу якість зображення. Режим Traffic Light дозволяє краще розрізняти кольори світлофорів в умовах практично повної темряви. Крім того, прогресивна розгортка підвищує чіткість зображення рухомих об&єктів. Лічильник пікселів дозволяє перевірити, чи відповідає роздільна здатність в пікселях при зйомці предмета або особи нормативним або особливим вимогам клієнта.

Швидке і надійне встановлення
Конструкція камери забезпечує швидке і надійне встановлення. Поле огляду і горизонтальність зображення легко налаштовуються за допомогою інструменту (є в копмлекті) для налаштування об&єктива шляхом обертання та орієнтування кульової опори об&єктива і відеоматриці. Модернізація діючих систем проходить швидко і легко завдяки тому, що камери AXIS P39-R мають такі ж механічні параметри, як камери попередньої серії AXIS M31-R. Технологія Power over Ethernet ще більше спрощує процес встановлення, дозволяючи обійтися одним кабелем і для живлення камери, і для передачі відеоданих.

Інші можливості
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications.
• Підтримка системи відеохостингу AXIS (AXIS Video Hosting, скорочено AVHS) з функцією підключення камери одним клацанням (One-Click).
• Підтримка найбільш поширених сервісів електронної пошти при встановленні вбудованого програмного забезпечення версії 5.50 і вище. Для доступу до багатьох поширених поштових веб-сервісів потрібна підтримка протоколів захисту інформації SSL/TLS. Для спрощення конфігурації у вбудованому ПЗ версії 5.50 передбачені готові профілі для таких сервісів, як Gmail, Hotmail, AOL і Yahoo.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33