UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3384-V

P3384-V Вандалозахищена внутрішня HDTV камера фіксованим куполом з високою якістю відео в складних умовах освітлення

- чудова якість відео в 1мпікс. або HDTV 720p
- динамічне захоплення WDR і технологія Lightfinder
- основний профіль у форматі H.264 і кілька відеопотоків у форматі H.264
- простота у встановленні з дистанційним фокусуванням і зумом
- вандалозахищене виконання

Завантажити специфікацію

Широкий динамічний діапазон можливостей з динамічним захопленням
Камера AXIS P3384-V забезпечує високу якість відео, включаючи широкий динамічний діапазон (WDR) з "динамічним захопленням", що гарантує, що жодна частина зображення не буде ні занадто темною, ні занадто світлою. Камеру можна встановлювати поряд з великими вікнами і входами в будівлі, коридори та інші зони з яскравим сонцем і тінями або іншими зонами з великою різницею в освітленні.

Технологія Lightfinder і керування діафрагмою P-iris
Камера AXIS P3384-V включає в себе технологію Lightfinder від Axis. Виняткова світлочутливість із збереженням кольору навіть при дуже слабкому освітленні досягається поєднанням досвіду компанії Axis в обробці зображень, подальшим розвитком мікросхем system-on-chip, які програмуються, і вибором кращих оптичних компонентів. Крім того, камера підтримує керування діафрагмою P-Iris, що дозволяє камері точно контролювати положення діафрагми. Розкриття діафрагми оптимізує глибину різкості, дозвіл об&єктива і світло на вході, внаслідок чого виходить зображення чудової якості з оптимальною чіткістю.

Вандалозахищений корпус
Фіксована купольна камера AXIS P3384-V з вандалозахищеним корпусом розроблена спеціально для використання всередині приміщень, де потрібні непомітні і компактні рішення. Вона є ідеальним варіантом для охоронного відеоспостереження у відкритих зонах, таких як аеропорти, школи і в&язниці.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33