UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3367-VE

AXIS P3367-VE Чудова світлочутлива фіксована купольна камера з роздільною здатністю 5 мегапікселів і можливістю дистанційного фокусування і зума

- чудова якість відео стандарту HDTV з роздільною здатністю 1080p або 5 мегапікселів
- керування діафрагмою P-Iris
- передача декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG
- простота у встановленні з дистанційним фокусуванням і зумом
- призначена для експлуатації поза приміщеннями, клас захисту IP66 і NEMA 4X

Завантажити специфікацію

Високоефективне відео
AXIS P3367-VE - це чудова фіксована купольна мережева камера з можливістю роботи в денному і нічному режимах. Завдяки технологіям Axis з обробки зображень і підвищеній світлочутливості датчика, камера відрізняється неперевершеною світлочутливістю з роздільною здатністю 5 мегапікселів.

Перевагами даної камери є огляд великої площі і світлочутливість, що дозволяє використовувати камеру при тьмяному освітленні. Камера забезпечує повну частоту кадрів при HDTV з роздільною здатністю 1080p (2592x1944) і відповідає стандарту SMPTE 274M по роздільній здатності, передачі кольору, формату (16:9) і частоті кадрів. Кілька відеопотоків, як у форматі H.264, так і у форматі Motion JPEG, можуть передаватися одночасно.
Камера також має цифрове керування панорамуванням, нахилом і зумом, підтримує передачу мульти-видів, коли повне зображення і окремі вирізані ділянки можуть передаватися одночасно. Функція дистанційного масштабування і лічильник пікселів гарантують налаштування оптимальних кутів огляду для зони, що спостерігається, і необхідної роздільної здатності.

Сучасна функція керування діафрагмою
Камера AXIS P3367-VE також оснащена новою і революційною точною системою керування ірисовою діафрагмою P-Iris, яка забезпечує оптимальну якість зображення в будь-яких умовах освітлення. P-Iris дозволять поліпшити контрастність, чіткість, роздільну здатність і глибину різкості. Наявність гарної глибини різкості, коли об&єкти, що знаходяться на різній відстані від камери, одночасно перебувають у фокусі, особливо важливо для відеоспостереження за, наприклад, довгими коридорами або парковками. Ця система також володіє можливістю широкого динамічного діапазону і роботи в будь-який час доби, забезпечуючи чітке зображення як при денному світлі, так і в умовах недостатнього освітлення.

Системи, захищені від атмосферних впливів і вандалізму
Камера AXIS P3367-VE із захищеним від атмосферних впливів і вандалізму корпусом являє собою фіксований купол, ідеально відповідний для складних експлуатаційних умов. Камера працює при екстремальних температурах від -40 ° до +55 ° С, з живленням тільки від стандартного джерела Power over Ethernet (IEEE 802.3af). Камера ідеально підходить для систем охоронного відеоспостереження з високими вимогами до якості та продуктивності, що використовуються в університетських містечках і на залізничних вокзалах.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33