UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3367-V

AXIS P3367-V Чудова світлочутлива фіксована купольна камера з роздільною здатністю 5 мегапікселів і можливістю дистанційного фокусування і зума

- чудова якість відео стандарту HDTV з роздільною здатністю 1080p або 5 мегапікселів
- керування діафрагмою P-Iris
- передача декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG
- простота у встановленні з дистанційним фокусуванням і зумом
- вандалозахищене виконання

Завантажити специфікацію

Високоефективне відео
AXIS P3367-V - це чудова фіксована купольна мережева камера з можливістю роботи в денному і нічному режимах. Завдяки технологіям Axis з обробки зображень і підвищеній світлочутливості датчика, камера відрізняється неперевершеною світлочутливістю з роздільною здатністю 5 мегапікселів.

Перевагами даної камери є огляд великої площі і світлочутливість, що дозволяє використовувати камеру при тьмяному освітленні. Камера забезпечує повну частоту кадрів при HDTV з роздільною здатністю 1080p (2592x1944) і відповідає стандарту SMPTE 274M по роздільній здатності, передачі кольору, формату (16:9) і частоті кадрів. Кілька відеопотоків, як у форматі H.264, так і у форматі Motion JPEG, можуть передаватися одночасно.
Камера також має цифрове керування панорамуванням, нахилом і зумом, підтримує передачу мульти-видів, коли повне зображення і окремі вирізані ділянки можуть передаватися одночасно. Функція дистанційного масштабування і лічильник пікселів гарантують налаштування оптимальних кутів огляду для зони, що спостерігається, і необхідної роздільної здатності.

Сучасна функція керування діафрагмою
Камера AXIS P3367-V також оснащена новою і революційною точною системою керування ірисовою діафрагмою P-Iris, яка забезпечує оптимальну якість зображення в будь-яких умовах освітлення. P-Iris дозволять поліпшити контрастність, чіткість, роздільну здатність і глибину різкості. Наявність гарної глибини різкості, коли об&єкти, що знаходяться на різній відстані від камери, одночасно перебувають у фокусі, особливо важливо для відеоспостереження за, наприклад, довгими коридорами або парковками. Ця система також володіє можливістю широкого динамічного діапазону і роботи в будь-який час доби, забезпечуючи чітке зображення як при денному світлі, так і в умовах недостатнього освітлення.

Вандалозахищений корпус
Фіксована купольна камера AXIS P3367-V з вандалозахищеним корпусом розроблена спеціально для використання всередині приміщень, де потрібні непомітні і компактні рішення. Вона є ідеальним варіантом для охоронного відеоспостереження у відкритих зонах, таких як аеропорти, школи і в&язниці.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33