UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3364-V

P3364-V Чудова світлочутлива і вандалозахищена фіксована купольна камера з можливістю дистанційного фокусування і зума

- чудова якість відео в 1MP або HDTV 720p
- технологія LightFinder
- керування діафрагмою P-Iris
- основний профіль у форматі H.264 і кілька відеопотоків у форматі H.264
- цифрове керування панорамуванням, нахилом і зумом
- простота у встановленні з дистанційним фокусуванням і зумом
- вандалозахищене виконання

Завантажити специфікацію

Високоефективне відео
AXIS P3364-V - це чудова 1-мегапіксельна фіксована купольна мережева камера з можливістю роботи в денному і нічному режимах. Вона забезпечує 30 кадрів в секунду при будь-якій роздільній здатності аж до HDTV 720p/1MP. Камера також дозволяє виконувати цифрове панорамування, нахил і зум для потокового відтворення або запису частини зображення. Це може бути використано для того, щоб мінімізувати швидкість передачі даних і необхідне зберігання даних за рахунок оптимізації фіксованого кута огляду після встановлення камери, або дозволяє виконувати панорамування, нахил і цифровий зум зображення.

Технологія Lightfinder і керування діафрагмою P-iris
Камера AXIS P3364-V включає в себе технологію Lightfinder від Axis. Виняткова світлочутливість із збереженням кольору навіть при дуже слабкому освітленні досягається поєднанням досвіду компанії Axis в обробці зображень, подальшим розвитком мікросхем system-on-chip, які програмуються, і вибором кращих оптичних компонентів. Крім того, камера підтримує керування діафрагмою P-Iris, що дозволяє камері точно контролювати положення діафрагми. Розкриття діафрагми оптимізує глибину різкості, дозвіл об&єктива і світло на вході, внаслідок чого виходить зображення чудової якості з оптимальною чіткістю.

Вандалозахищений корпус
Фіксована купольна камера AXIS P3364-V з вандалозахищеним корпусом розроблена спеціально для використання всередині приміщень, де потрібні непомітні і компактні рішення. Вона є ідеальним варіантом для охоронного відеоспостереження у відкритих зонах, таких як аеропорти, школи і в&язниці.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33