UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3364-LV

P3364-LV Чудова захищена від вандалізму фіксована купольна HDTV-камера з ІЧ-підсвічуванням і функціями віддаленого фокусування і зума

- чудова якість відео з роздільною здатністю 1 Мпікс або HDTV 720p
- підтримка декількох відеопотоків H.264
- просте встановлення завдяки функціям віддаленого зумування і фокусування
- вбудований високоефективний світлодіод для ІЧ-підсвічування з тривалим терміном служби
- конструкція із захистом від вандалізму

Завантажити специфікацію

Висока ефективність з новим вбудованим ІЧ-підсвічуванням
AXIS P3364-LV - це чудова 1-мегапіксельна фіксована купольна мережева камера з можливістю роботи в денному і нічному режимах. Вона забезпечує 30 кадрів в секунду при будь-якій роздільній здатності аж до HDTV 720p/1 Мпікс. Камера AXIS P3364-LV оснащена вбудованим ІЧ-підсвічуванням на основі нового довговічного світлодіода, який відрізняється малим споживанням енергії.
У результаті виходить високоякісне відео з низьким рівнем шуму, навіть при зйомці в повній темряві. Вбудоване ІЧ-підсвічування камери AXIS P3364-LV автоматично підлаштовує кут підсвічування під рівень зумування, що спрощує встановлення.

Технологія Lightfinder і управління діафрагмою P-iris
Камера AXIS P3364-LV використовує технологію Lightfinder компанії Axis. Виняткова світлочутливість із збереженням кольору навіть при дуже слабкому освітленні досягається поєднанням досвіду компанії Axis в обробці зображень, подальшого розвитку однокристальних систем і вибору кращих оптичних компонентів.
Крім того, камера підтримує керування діафрагмою P-Iris, що дозволяє камері точно контролювати положення діафрагми. Розкриття діафрагми оптимізує глибину різкості, роздільну здатність об&єктива і світло на вході, внаслідок чого виходить зображення чудової якості з оптимальною чіткістю.

Корпус із захистом від вандалізму
Фіксована купольна камера P3364-LV, що має захищений від вандалізму корпус, розроблена спеціально для використання всередині приміщень, де потрібні непомітні і компактні рішення. Вона є ідеальним варіантом для охоронного відеоспостереження у відкритих зонах, таких як аеропорти, школи і в&язниці.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33