UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3363-VE

P3363-VE Чудова світлочутлива і вандалозахищена фіксована купольна камера з можливістю дистанційного фокусування і зума для використання поза приміщеннями

- технологія LightFinder
- керування діафрагмою P-Iris
- передача декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG
- простота у встановленні з дистанційним фокусуванням і зумом
- призначена для експлуатації поза приміщеннями, клас захисту IP66 і NEMA 4X

Завантажити специфікацію

Високоефективне відео
Світлочутлива вандалозахищена AXIS P3363-VE фіксована купольна мережева камера забезпечує виняткову якість зображення у форматах H.264 і Motion JPEG. Вона забезпечує 30 кадрів в секунду при будь-якй роздільній здатності аж до SVGA.
Камера також має цифрове керування панорамуванням, нахилом і зумом, підтримує передачу декількох відеопотоків, коли повне зображення і окремі вирізані ділянки можуть передаватися одночасно. Функція дистанційного масштабування і лічильник пікселів гарантують налаштування оптимальних кутів огляду для спостерігається зони та необхідної роздільної здатності.

Технологія Lightfinder і керування діафрагмою P-iris
Камера AXIS P3363-VE включає в себе технологію Lightfinder від Axis. Виняткова світлочутливість із збереженням кольору навіть при дуже слабкому освітленні досягається поєднанням досвіду компанії Axis в обробці зображень, подальшим розвитком мікросхем system-on-chip, які програмуються, і вибором кращих оптичних компонентів.
Крім того, камера підтримує керування діафрагмою P-Iris, що дозволяє камері точно контролювати положення діафрагми. Розкриття діафрагми оптимізує глибину різкості, дозвіл об&єктива і світло на вході, внаслідок чого виходить зображення чудової якості з оптимальною чіткістю.

Cистеми, захищені від атмосферних впливів і вандалізму
Камера AXIS P3363-VE із захищеним від атмосферних впливів і вандалізму корпусом являє собою фіксований купол, ідеально відповідний для складних експлуатаційних умов. Камера працює при екстремальних температурах від -40 ° до +55 ° С (від -40 ° до 131 ° F), з живленням тільки від стандартного джерела Power over Ethernet (IEEE 802.3af). Вона є ідеальним варіантом для ведення відеоспостереження у відкритих зонах, таких як аеропорти, міське відеоспостереження, банки, школи та університетські містечка.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33