UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3363-V

P3363-V Чудова світлочутлива і вандалозахищена фіксована купольна камера з можливістю дистанційного фокусування і зума

- вандалозахисне виконання
- простота у встановленні з дистанційною фокусуванням і зумом
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- цілодобове відеоспостереження
- технологія живлення Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Високоефективне відео
Світлочутлива вандалозахищена AXIS P3363-V фіксована купольна мережева камера забезпечує виняткову якість зображення у форматах H.264 і Motion JPEG. Вона забезпечує 30 кадрів в секунду при будь-якій роздільній здатності аж до SVGA.
Дистанційний зум дозволяє оптимізувати кут огляду в зоні спостереження і одержати необхідну піксельний роздільну здатність при встановленні. Дистанційний фокус забезпечує зручне встановлення, тому що не потрібно підходити до камери для регулювання фокусу.

Сучасна функція керування діафрагмою
Камера AXIS P3363-V також оснащена революційною системою управління діафрагмою P-Iris, яка забезпечує оптимальну якість зображення при будь-яких умовах освітлення. Система P-Iris дозволять поліпшити контрастність, чіткість, роздільну здатність і глибину різкості. Наявність гарної глибини різкості, коли об&єкти, що знаходяться на різній відстані від камери, одночасно перебувають у фокусі, особливо важливо для відеоспостереження за, наприклад, довгими коридорами або парковками.

Технологія LightFinder
AXIS P3363-V оснащена також новаторською технологією Lightfinder від компанії Axis. Переваги технології Lightfinder полягають у високій світлочутливості і чудовій якості зображення з низьким рівнем шуму, але з багатством деталей, а також в покращеній передачі кольору при низькому рівні освітленості.

Вандалозахисний корпус
Фіксована купольна камера AXIS P3363-V з вандалозахисним корпусом розроблена спеціально для використання всередині приміщень, де потрібні непомітні і компактні рішення. Вона є ідеальним варіантом для ведення непомітного відеоспостереження у відкритих зонах, таких як аеропорти, міське відеоспостереження, банки, школи та університетські містечка.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33