UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3354

AXIS P3354 Чудова світлочутлива та економічна фіксована купольна камера з HDTV можливістю дистанційної фокусування і зума

- чудова якість зображення в якості HDTV 720р або 1MP
- технологія LightFinder
- керування діафрагмою P-Iris
- основний профіль у форматі H.264 і кілька відеопотоків у форматі H.264
- цифрове керування панорамуванням, нахилом і зумом
- простота у встановленні з дистанційним фокусуванням і зумом

Завантажити специфікацію

Високоефективне відео
AXIS P3354 - це чудова 1- мегапіксельна фіксована купольна мережева камера з можливістю роботи в денному і нічному режимах. Вона забезпечує 30 кадрів в секунду при будь-якій роздільній здатності аж до HDTV 720p/1MP. Камера також дозволяє виконувати цифрове панорамування, нахил і зум для потокового відтворення або запису частини зображення. Це може бути використано для того, щоб мінімізувати швидкість передачі даних і необхідне зберігання даних за рахунок оптимізації фіксованого кута огляду після встановлення камери, або дозволяє виконувати панорамування, нахил і цифровий зум зображення.

Технологія Lightfinder і керування діафрагмою P-iris
Камера AXIS P3354 включає в себе технологію Lightfinder від Axis. Виняткова світлочутливість із збереженням кольору навіть при дуже слабкому освітленні досягається поєднанням досвіду компанії Axis в обробці зображень, подальшим розвитком програмованих мікросхем system-on-chip і вибором кращих оптичних компонентів. Крім того, камера підтримує керування діафрагмою P-Iris, що дозволяє камері точно контролювати положення діафрагми. Розкриття діафрагми оптимізує глибину різкості, дозвіл об&єктива і світло на вході, внаслідок чого виходить зображення чудової якості з оптимальною чіткістю.

Корпус із захистом від несанкціонованого доступу
Фіксована купольна камера AXIS P3354 з вандалозахищеним корпусом розроблена спеціально для використання всередині приміщень, де потрібні непомітні і компактні рішення. Вона є ідеальним варіантом для охоронного відеоспостереження в магазинах роздрібної торгівлі, урядових будівлях і аеропортах.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33