UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3346-VE

AXIS P3346-VE Чудова фіксована вандалозахисна купольна камера з форматом HDTV 1080p і можливістю дистанційного фокусування і зуму, для використання поза приміщеннями

- чудова якість відео стандарту HDTV з роздільною здатністю 1080p або 3 мегапікселі
- керування діафрагмою P-Iris
- передача декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG
- цифрове PTZ-керування і можливість передачі мульти-видів
- простота у встановленні з дистанційним фокусуванням і зумом
- для зовнішнього відеоспостереження, клас захисту IP66 .

Завантажити специфікацію

Високоефективне відео
AXIS P3346-VE - це чудова 3-мегапіксельна фіксована купольна мережева камера з можливістю роботи в денному і нічному режимах. Камера забезпечує повну частоту кадрів при HDTV з роздільною здатністю 1080p (1920x1080) і відповідає стандарту SMPTE 274M за роздільною здатністю , по передачі кольору, за форматом (16:9) і частотою кадрів. Кілька відеопотоків, як у форматі H.264, так і у форматі Motion JPEG можуть передаватися одночасно. Камера також має цифрове керування панорамуванням, нахилом і зумом, підтримує передачу мульти-видів, коли повне зображення і окремі вирізані ділянки можуть передаватися одночасно. Дистанційний зум регулює кут огляду по мережі, а завдяки дистанційній фокусуванні, відсутня необхідність виробляти фокусування вручну.

Сучасна функція керування діафрагмою
Камера AXIS P3346-VE також оснащена новою і революційною точною системою керування ірисовою діафрагмою P-Iris, яка забезпечує оптимальну якість зображення в будь-яких умовах освітлення. P-Iris дозволять поліпшити контрастність, чіткість, роздільну здатність і глибину різкості. Наявність гарної глибини різкості, коли об&єкти, що знаходяться на різній відстані від камери, одночасно перебувають у фокусі, особливо важливо для відеоспостереження за, наприклад, довгими коридорами або парковками. Ця система також володіє можливістю широкого динамічного діапазону і роботи в будь-який час доби, забезпечуючи чітке зображення як при денному світлі, так і в умовах недостатнього освітлення.

Системи, захищені від атмосферних впливів і вандалізму
Камера AXIS P3346-VE із захищеним від атмосферних впливів і вандалізму корпусом являє собою фіксований купол, ідеально відповідний для складних експлуатаційних умов. Камера працює при екстремальних температурах від -40 ° до +55 ° С (від -40 ° до 131 ° F), з живленням тільки від стандартного джерела Power over Ethernet (IEEE 802.3af). Камера ідеально підходить для систем охоронного відеоспостереження з високими вимогами до якості та продуктивності, що використовуються в університетських містечках і на залізничних вокзалах.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33