UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3304

AXIS P3304 Приховане охоронне відеоспостереження з відмінною якістю форматів HDTV і H.264

- найвища якість зображення
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- малопомітний компактний корпус
- інтелектуальні відеотехнології
- технологія Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Висока продуктивність технології стиснення та унікальні можливості в області потокової передачі
AXIS P3304 включає функцію прогресивної розгортки і широкий динамічний діапазон, які забезпечують чітке зображення найвищої якості при будь-якому рівні освітленості. Крім того, AXIS P3304 створює зображення з роздільною здатністю HDTV 720p або 1 мегапиксель при повній частоті кадрів. Передача декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG може здійснюватися одночасно або з максимальною частотою кадрів, або з оптимізацією залежно від вимог до якості зображення і обмежень смуги пропускання.

Професійне охоронне відеоспостереження
AXIS P3304 зі взломостійким корпусом, являє собою фіксовану купольну камеру, спеціально пристосовану для прихованого охоронного відеоспостереження в приміщеннях, де можливі прояви вандалізму і потрібне використання непомітних і компактних рішень. Камера ідеально підходить для систем охоронного відеоспостереження з високими вимогами до якості та продуктивності, що використовуються в таких приміщеннях, як магазини роздрібної торгівлі, урядові організації, банки та аеропорти.

Потужна система керування подіями
AXIS P3304 также поддерживает ряд усовершенствованных функций, которые придают гибкость и расширяют спектр возможностей камеры. Таковыми являются: улучшенный видеодетектор движения, детектор звука и обнаружение попыток воздействия на камеру, например ее накрывания или закрашивания распылителем. Входы и входы позволяют подключать камеру к внешним устройствам, таким как дверные датчики и реле для включения освещения или блокировки дверей. Технология Power over Ethernet обеспечивает питание камеры через сеть, устраняя необходимость в использовании кабелей питания и снижая затраты на подключение.AXIS P3304 також підтримує ряд вдосконалених функцій, які надають гнучкість і розширюють спектр можливостей камери. Такими є: поліпшений відеодетектор руху, детектор звуку і виявлення спроб впливу на камеру, наприклад її накривання або зафарбовування розпилювачем. Входи і виходи дозволяють підключати камеру до зовнішніх пристроїв, таким як дверні датчики і реле для включення освітлення або блокування дверей. Технологія Power over Ethernet забезпечує живлення камери через мережу, усуваючи необхідність у використанні кабелів живлення і знижуючи витрати на підключення.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33