UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3304-V

AXIS P3304-V Вандалозахищене рішення для охоронного відеоспостереження з відмінною якістю форматів HDTV і H.264

- вандалозахищена конструкція
- найвища якість зображення
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- малопомітний компактний корпус
- інтелектуальні відеотехнології
- технология Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Вандалозахищений корпус
Вандалозахищена фіксована купольна камера AXIS P3304-V спеціально розроблена для прихованого охоронного відеоспостереження в приміщеннях з високим ступенем ризику. Камера ідеально підходить для систем охоронного відеоспостереження з високими вимогами до якості та продуктивності, що використовуються в таких приміщеннях, як магазини, школи, в&язниці, музеї, банки та аеропорти.

Високоефективне відео
Фіксована купольна мережева камера AXIS P3304-V забезпечує зображення з роздільною здатністю 1 МП або HDTV 720p відповідно до стандарту SMPTE з дозволу, передачу кольору і частоті кадрів. Широкий динамічний діапазон забезпечує чітке зображення при будь-якому рівні освітленості. Крім того, AXIS P3304 створює зображення з роздільною здатністю HDTV 720p або 1 мегапиксель при повній частоті кадрів. Передача декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG може здійснюватися одночасно або з максимальною частотою кадрів, або з оптимізацією залежно від вимог до якості зображення і обмежень смуги пропускання.

Можливості для спрощення встановлення
Процес встановлення спрощується завдяки використанню технології Power over Ethernet і підрахунку пікселів, який допомагає перевірити, чи відповідає заданим вимогам роздільна здатність в пікселях при зйомці об&єкта або особи.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33