UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P3215-V

P3215-V Універсальна фіксована купольна камера з варіфокальним об&єктивом і роздільною здатністю HDTV 1080p.

- HDTV 1080p і H.264
- цілодобове відеоспостереження
- дистанційне керування зумом і фокусуванням
- управління діафрагмою P-Iris
- локальне зберігання даних
- ударостійкість за класом IK08

Завантажити специфікацію

Висока якість відеоспостереження в приміщеннях
Фіксована мережева купольна камера AXIS P3215-V в вандалозахищеному корпусі обтічної форми забезпечує якість відеозйомки на рівні HDTV 1080p з роздільною здатністю до 2 мегапікселів. Камера оснащена варіфокальним об&єктивом і діафрагмою типу P-Iris і призначена для цілодобового відеоспостереження. Камера володіє широкими можливостями передачі потокового відео і застосування інтелектуальних відеотехнологій. Ця модель ідеально підходить для відеоспостереження всередині торгових центрів і складських комплексів.

Зручне гнучке встановлення
Пилонепроникна, з ударостійкістю класу IK08 камера AXIS P3215-V відрізняється простотою і надійністю встановлення. Тонке налаштування камери, зокрема, регулювання зуму і фокусування, виконується віддалено. Камера AXIS P3215-V монтується на стіні або стелі урівень або в монтажній коробці, а для прихованого або підвісного встановлення передбачені додаткові монтажні комплекти. Крім того, для камери підходять кілька способів прокладки кабелів, а для з&єднання з різними кабелепроводами є додаткові перехідники. Корпус камери легко перефарбовується в будь-який колір, що вписується в навколишнє оточення.

Інші можливості
• Технологія Power over Ethernet (IEEE 802.3af), що виключає необхідність використання кабелів живлення і скорочує витрати на встановлення.
• Вбудований роз&єм для карт microSD/microSDHC/microSDXC
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications.
• Підтримка системи відеохостингу AXIS (AXIS Video Hosting, скорочено AVHS) з функцією підключення камери одним кліком (One-Click).

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33