UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P1425-E

AXIS P1425-E Компактна недорога камера для відеоспостереження з роздільною здатністю HDTV

- роздільна здатність HDTV 1080p/2 мегапікселі з повною частотою кадрів
- цілодобове відеоспостереження
- локальне зберігання даних
- підтримка алгоритмів стиснення H.264 і Motion JPEG
- простота встановлення
- підтримка введення-виведення
- формат Corridor

Завантажити специфікацію

AXIS P1425-E - це компактна, готова до зовнішнього встановлення камера в циліндричному корпусі. Ця камера ідеально підходить для цілодобового відеоспостереження на відкритій місцевості, наприклад, на території автостоянок або сервіс-центрів, а також для загального відеоспостереження в приміщеннях, де потрібні компактні камери.

Відмінна якість зображення
Камера AXIS P1425-E, оснащена варіфокальним об&єктивом і діафрагмою типу P-iris, забезпечує чудову якість зображення з роздільною здатністю 2 мегапікселі/HDTV при частоті 30 кадрів в секунду. Регулювання діафрагми P-iris дозволяє оптимізувати глибину різкості, роздільну здатність, контрастність і чіткість зображення. Ця економічна компактна камера підтримує передачу декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG, які можна оптимізувати окремо для ефективного використання пропускної здатності мережі і накопичувачів даних.

Локальний запис даних для підвищення надійності систем відеоспостереження
Камера AXIS P1425-E підтримує локальний запис відеоданих безпосередньо на накопичувачі, наприклад, на карту пам&яті microSD/SDHC, що підвищує гнучкість і надійність системи охоронного відеоспостереження.

Простота встановлення
Камера AXIS P1425-E виконана в компактному легкому корпусі з вбудованим кронштейном для настінного або стельового монтажу. Надається широкий асортимент кріпильних пристосувань, що спрощують монтаж. Встановлення камери AXIS P1425-E полегшується завдяки дистанційному регулюванню зуму і фокусування, що дозволяє виконувати тонке налаштування зображення з комп&ютера, а не з самої камери. Крім того, лічильник пікселів забезпечує відповідність роздільної здатності необхідним параметрам. Крім цього, підтримка камерами формату Corridor дозволяє ефективно спостерігати за вузькими просторами з передачею зображення вертикальної ("книжкової") орієнтації. Завдяки технології Power over Ethernet живлення на камеру можна подавати з мережевого кабелю без прокладання окремих кабелів живлення, що знижує витрати на встановлення.

Порти введення-виведення
Через порт введення-виведення можна виводити прості повідомлення на панель сигналізації, приводити в дію реле і т.п. Порт введення відмінно підходить і для інших цілей, наприклад, для підключення інфрачервоного датчика PIR.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33