UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P1357

AXIS P1357 Виняткові можливості відеоспостереження з використанням 5-мегапіксельної фіксованої камери

- чудова якість відео з роздільною здатністю HDTV і 5 МР
- керування діафрагмою P-Iris
- кілька відеопотоків у форматі H.264
- цифрове PTZ і підтримка декількох потоків

Завантажити специфікацію

Виняткові можливості відеоспостереження з використанням 5-мегапіксельною фіксованої камери
Мережева камера AXIS P1357 забезпечує огляд великої площі і надзвичайно високу деталізацію з роздільною здатністю 5 МР або повною частотою кадрів HDTV 1080p у форматі H.264 і Motion JPEG. Особливостями камери є: цифрова функція PTZ, мульти-перегляд потокового відео, легке встановлення завдяки дистанційному керуванню заднім фокусом, лічильник пікселів, живлення через Ethernet, P-Iris об'єктив для оптимальної чіткості зображення, робота в цілодобовому режимі. Також підтримується двоканальне аудіо, детектор звуку, детектор руху, активне оповіщення при спробі вторгнення і MicroSD/MicroSDHC/microSDXC слот для додатковоого локального запису даних. Камера підходить для відеоспостереження в аеропортах, банках, школах і магазинах.

Сучасна функція керування ірисовою діафрагмою
Революційне керування діафрагмою P-Iris служить для автоматичної і точної зміни положення діафрагми з метою оптимізації глибини різкості і роздільної здатності об'єктиву, дозволяючи домогтися найбільшої різкості зображення. Камери також зворотньо сумісні з об'єктивами з автодіафрагмою (DC). Можливість роботи в цілодобовому режимі гарантує високу якість зображення навіть при низькому рівні освітленості.

Одночасна передача декількох потоків
Для зменшення вимог до смуги пропускання і до обсягу сховища даних в камері передбачені функції цифрового керування панорамуванням, нахилом і зумом і багатопотокова передача відео, яка дозволяє одночасно передавати кілька кадрованих зображень. Камера забезпечує передачу кількох відеопотоків, які окремо настроюються, у форматах H.264 і Motion JPEG.

Віддалене налаштування фокусування і лічильник пікселів
Помічник з фокусування полегшує налаштування фокусу. Крім того, в камерах є функція дистанційного керування заднім фокусом для точного налаштування фокусу з комп'ютера. Лічильник пікселів дозволяє під час встановлення перевірити відповідність піксельної роздільної здатності при перегляді об'єкта нормативним вимогам або вимогам замовника, наприклад, для ідентифікації за обличчям.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33