UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P1355

AXIS P1355 Чудова фіксована камера для відеоспостереження з якістю HDTV 1080p

- чудова якість відео з роздільною здатністю HDTV 1080p
- керування діафрагмою P-Iris
- кілька відеопотоків у форматі H.264
- цифрове PTZ і підтримка декількох потоків

Завантажити специфікацію

Чудова фіксована камера для відеоспостереження з якістю HDTV 1080p
Мережева камера AXIS P1355 забезпечує відмінну якість HDTV 1080p у форматах H.264 і Motion JPEG. Особливостями камери є: цифрова функція PTZ, мульти-перегляд потокового відео, легке встановлення завдяки дистанційному керуванню заднім фокусом, лічильник пікселів, живлення через Ethernet, P-Iris об&єктив для оптимальної чіткості зображення, робота в цілодобовому режимі. Також підтримується двоканальне аудіо, детектор звуку, детектор руху, активне оповіщення при спробі вторгнення і MicroSD/MicroSDHC/microSDXC слот для додатковоого локальногозапису даних. AXIS P1355 ідеально підходить для використання в аеропортах, банках, школах і магазинах.

Сучасна функція керування ірисовою діафрагмою
Революційне керування діафрагмою P-Iris служить для автоматичної і точної зміни положення діафрагми з метою оптимізації глибини різкості і роздільної здатності об&єктиву, дозволяючи домогтися найбільшої різкості зображення. Камери також зворотньо сумісні з об&єктивами з автодіафрагмою (DC). Можливість роботи в цілодобовому режимі гарантує високу якість зображення навіть при низькому рівні освітленості.

Одночасна передача декількох потоків
Для зменшення вимог до смуги пропускання і до обсягу сховища даних в камері передбачені функції цифрового керування панорамуванням, нахилом і зумом і багатопотокова передача відео, яка дозволяє одночасно передавати кілька кадрованих зображень. Камера забезпечує передачу кількох відеопотоків, які окремо налаштовуються, у форматах H.264 і Motion JPEG.

Віддалене налаштування фокусування і лічильник пікселів
Помічник з фокусування полегшує налаштування фокусу. Крім того, в камерах є функція дистанційного керування заднім фокусом для точного налаштування фокусу з комп&ютера. Лічильник пікселів дозволяє під час встановлення перевірити відповідність піксельної роздільної здатності при перегляді об&єкта нормативним вимогам або вимогам замовника, наприклад, для ідентифікації за обличчям.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33