UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P1355-E

AXIS P1355-E Чудова фіксована камера з якістю HDTV 1080p для зовнішнього відеоспостереження

- чудова якість відео з роздільною здатністю HDTV 1080p
- керування діафрагмою P-Iris
- кілька відеопотоків у форматі H.264
- цифрове PTZ і підтримка декількох потоків
- для зовнішнього відеоспостереження, IP66 клас захисту

Завантажити специфікацію

Надійна фіксована камера для роботи в цілодобовому режимі
AXIS P1355-Е - це зовнішня фіксована мережева камера для цілодобового спостереження з високою якістю зображення, міцною конструкцією і прекрасними характеристиками продуктивності. Технологія прогресивної розгортки гарантує чудову якість зображення декількох незалежних відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG. Простота встановлення досягається за рахунок допоміжного фокусування, функцій лічильника пікселів і заднього фокусу.

Економія часу і витрат на встановлення
Камера з класом захисту IP66 для монтажу поза приміщеннями готова до використання відразу після встановлення. Вона має захист від пилу, дощу, снігу і сонячних променів і може працювати навіть при такій низькій температурі, як -40 ° C. Камера ідеально підходить для забезпечення безпеки в державних установах і виробничих будівлях, в аеропортах, на залізничних вокзалах, автостоянках, в школах і університетах.

Сучасна функція керування ірисовою діафрагмою
Камера AXIS P1355-Е підтримує функцію точного керування ірисовою діафрагмою P-Iris, яка дозволяє домогтися більш високої контрастності, чіткості, роздільної здатності і кращої глибини різкості. Підтримка автодіафрагми (DC) забезпечує зворотню сумісність. Функція передачі декількох потоків дозволяє одночасно передавати окремі відеопотоки із збільшеною частиною зображення і зменшеним зображенням загального виду.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33