UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P1354

AXIS P1354 Чудова світлочутлива фіксована камера для відеоспостереження з якістю HDTV

- чудова якість зображення з роздільною здатністю 1 МП / HDTV 720p
- технологія LightFinder
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- цифрове керування панорамуванням, нахилом і зумом
- вбудований накопичувач

Завантажити специфікацію

Надійна фіксована камера для цілодобового спостереження
AXIS P1354 - це фіксована мережева камера для цілодобового спостереження з чудовою якістю зображення, з міцною конструкцією і прекрасними характеристиками продуктивності у форматі H.264. Технологія прогресивної розгортки гарантує чудову якість зображення декількох незалежних відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG. Простота установки досягається за рахунок допоміжного фокусування, функцій лічильника пікселів і заднього фокусу.

Високі вимоги до систем відеоспостереження
Камера AXIS P1354 забезпечує ведення високоякісного охоронного відеоспостереження як усередині приміщень, так і зовні. Вона ідеально підходить для забезпечення безпеки в державних установах і виробничих будівлях, в магазинах роздрібної торгівлі, аеропортах, на залізничних вокзалах, в школах і університетах.

Технологія LightFinder
Камера AXIS P1354 використовує технологію Lightfinder компанії Axis. Виняткова світлочутливість із збереженням кольору навіть при дуже слабкому освітленні досягається поєднанням досвіду компанії Axis в обробці зображень, подальшим розвитком програмованих мікросхем system-on-chip і вибором кращих оптичних компонентів.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33