UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P1354-E

AXIS P1354-E Світлочутлива фіксована камера з якістю HDTV для зовнішнього відеоспостереження

- чудова якість зображення з роздільною здатністю 1 МП / HDTV 720p
- технологія LightFinder
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- цифрове керування панорамуванням, нахилом і зумом
- вбудований накопичувач
- для використання поза приміщенням, клас захисту IP66

Завантажити специфікацію

Надійна фіксована камера для цілодобового спостереження
AXIS P1354-Е - це зовнішня фіксована мережева камера міцної конструкції з прекрасними характеристиками продуктивності в форматі стиснення H.264.
Технологія прогресивної розгортки гарантує чудову якість HDTV зображення в декількох незалежних відеопотоках у форматах H.264 і Motion JPEG. Простота установки досягається за рахунок допоміжного фокусування, функцій лічильника пікселів і заднього фокусу.

Економія часу і витрат на встановлення
Камера з класом захисту IP66 для монтажу поза приміщеннями готова до використання відразу після установки. Вона має захист від пилу, дощу, снігу і сонячних променів і може працювати навіть при такій низькій температурі, як -40 ° C.
Камера ідеально підходить для забезпечення безпеки в державних установах і виробничих будівлях, в аеропортах, на залізничних вокзалах, автостоянках, в школах і університетах

Технологія LightFinder
У камері AXIS P1354-E застосовується технологія Lightfinder компанії Axis. Виняткова світлочутливість із збереженням кольору навіть при дуже слабкому освітленні досягається поєднанням досвіду компанії Axis в обробці зображень, подальшим розвитком програмованих мікросхем system-on-chip і вибором кращих оптичних компонентів.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33