UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P1347

AXIS P1347 Виняткові можливості відеоспостереження з використанням 5-мегапіксельної камери

- 5 мегапікселів
- точне керування діафрагмою P-Iris
- передача декількох відеопотоків у форматі H.264
- цифрове керування панорамуванням, нахилом і зумом і можливість передачі декількох відеопотоків

Завантажити специфікацію

Виняткові можливості відеоспостереження
AXIS P1347 являє собою 5-мегапіксельну фіксовану мережеву камеру. Це старший представник лінійки, що підтримує роздільну здатність HDTV 1080p і алгоритм стиснення H.264, з точним керуванням діафрагмою для чудової чіткості зображення. Камера підходить для відеоспостереження в аеропортах, банках, магазинах, на вулицях і в будь-яких місцях, де потрібна велика зона покриття або виняткова деталізація зображення.

Сучасна функція керування ірисовою діафрагмою
Революційне керування діафрагмою P-Iris слугує для автоматичної і точної зміни положення діафрагми з метою оптимізації глибини різкості і роздільної здатності об'єктиву, дозволяючи домогтися найбільшої різкості зображення. Камери також зворотно сумісні з об'єктивами з автодіафрагмою (DC). Можливість роботи в цілодобовому режимі гарантує високу якість зображення навіть при низькому рівні освітленості.

Одночасна передача потоків у форматах H.264 і Motion JPEG
Для зменшення вимог до смуги пропускання і до обсягу сховища даних в камері передбачені функції цифрового керування панорамуванням, нахилом і зумом і багатопотокова передача відео, яка дозволяє одночасно передавати кілька кадрованих зображень. Камера забезпечує передачу кількох відеопотоків, що налаштовуються окремо, у форматах H.264 і Motion JPEG.

Простота установки
Підтримка технології Power over Ethernet спрощує установку. Камера також підтримує функцію дистанційного заднього фокусування, яка дозволяє точно налаштовувати фокус за допомогою комп'ютера.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33