UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P1347

AXIS P1347 Виняткові можливості відеоспостереження з використанням 5-мегапіксельної камери

- 5 мегапікселів
- точне керування діафрагмою P-Iris
- передача декількох відеопотоків у форматі H.264
- цифрове керування панорамуванням, нахилом і зумом і можливість передачі декількох відеопотоків

Завантажити специфікацію

Виняткові можливості відеоспостереження
AXIS P1347 являє собою 5-мегапіксельну фіксовану мережеву камеру. Це старший представник лінійки, що підтримує роздільну здатність HDTV 1080p і алгоритм стиснення H.264, з точним керуванням діафрагмою для чудової чіткості зображення. Камера підходить для відеоспостереження в аеропортах, банках, магазинах, на вулицях і в будь-яких місцях, де потрібна велика зона покриття або виняткова деталізація зображення.

Сучасна функція керування ірисовою діафрагмою
Революційне керування діафрагмою P-Iris слугує для автоматичної і точної зміни положення діафрагми з метою оптимізації глибини різкості і роздільної здатності об&єктиву, дозволяючи домогтися найбільшої різкості зображення. Камери також зворотно сумісні з об&єктивами з автодіафрагмою (DC). Можливість роботи в цілодобовому режимі гарантує високу якість зображення навіть при низькому рівні освітленості.

Одночасна передача потоків у форматах H.264 і Motion JPEG
Для зменшення вимог до смуги пропускання і до обсягу сховища даних в камері передбачені функції цифрового керування панорамуванням, нахилом і зумом і багатопотокова передача відео, яка дозволяє одночасно передавати кілька кадрованих зображень. Камера забезпечує передачу кількох відеопотоків, що налаштовуються окремо, у форматах H.264 і Motion JPEG.

Простота установки
Підтримка технології Power over Ethernet спрощує установку. Камера також підтримує функцію дистанційного заднього фокусування, яка дозволяє точно налаштовувати фокус за допомогою комп&ютера.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33