UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS P1347-E

AXIS P1347-E Виняткові можливості охоронного відеоспостереження з використанням зовнішньої 5-мегапіксельної камери

- 5 мегапікселів
- точне керування діафрагмою P-Iris
- передача декількох відеопотоків у форматі H.264
- цифрове керування панорамуванням, нахилом і зумом і можливість передачі декількох відеопотоків
- для зовнішньої зйомки

Завантажити специфікацію

Виняткові можливості відеоспостереження
AXIS P1347-Е являє собою 5-мегапіксельну зовнішню мережеву камеру. Це старший представник лінійки з підтримкою роздільної здатності HDTV 1080p і алгоритмом стиснення H.264, з точним керуванням діафрагмою для чудової чіткості зображення. Камера підходить для зовнішнього відеоспостереження в аеропортах, банках, магазинах, на вулицях і в будь-яких місцях, де потрібна велика зона покриття або виняткова деталізація зображення.

Сучасна функція керування ірисовою діафрагмою
Революційне керування діафрагмою P-Iris служить для автоматичної і точної зміни положення діафрагми з метою оптимізації глибини різкості і роздільної здатності об&єктиву, дозволяючи домогтися найбільшої різкості зображення. Камери також зворотно сумісні з об&єктивами з автодіафрагмою (DC). Можливість роботи в цілодобовому режимі гарантує високу якість зображення навіть при низькому рівні освітленості.

Зовнішнє відеоспостереження
Камера AXIS P1347-E з захистом класу IP66, що поставляється з кронштейном для кріплення на стіні, сонцезахисним козирком і кабелем Ethernet, має захист від пилу, дощу, снігу і сонячних променів і може експлуатуватися при температурах від -40 ° C до 50 ° C.

Одночасна передача потоків у форматах H.264 і Motion JPEG
Для зменшення вимог до смуги пропускання і до обсягу сховища даних в камері передбачені функції цифрового керування панорамуванням, нахилом і зумом і багатопотокова передача відео, яка дозволяє одночасно передавати кілька кадрованих зображень. Камера забезпечує передачу кількох відеопотоків, що налаштовуються окремо, у форматах H.264 і Motion JPEG.

Простота встановлення
Підтримка технології Power over Ethernet * спрощує встановлення. Камера також підтримує функцію дистанційного заднього фокусування, яка дозволяє точно налаштовувати фокус за допомогою комп&ютера.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33