UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера P1344

AXIS P1344 Чудова якість HDTV зображення при охоронному відеоспостереженні в будь-яких умовах

- чудова якість зображення з роздільною здатністю 1MP/HDTV 720p
- цілодобове відеоспостереження
- кілька відеопотоків у форматі H.264
- цифрове PTZ
- простота встановлення з можливістю заднього фокусу
- локальне зберігання даних

Завантажити специфікацію

Надійна фіксована камера для цілодобового спостереження
AXIS P1344 - це фіксована мережева камера міцної конструкції з прекрасними характеристиками продуктивності у форматі стиснення H.264. Технологія прогресивної розгортки гарантує чудову якість HDTV зображення в декількох незалежних відеопотоках в форматах H.264 і Motion JPEG. Простота встановлення досягається за рахунок допоміжного фокусування, функцій лічильника пікселів і заднього фокусу.

Високі вимоги до систем відеоспостереження
Камера AXIS P1344 забезпечує ведення високоякісного охоронного відеоспостереження як усередині приміщень, так і зовні. Вона ідеально підходить для забезпечення безпеки в державних установах і виробничих будівлях, в магазинах роздрібної торгівлі, аеропортах, на залізничних вокзалах, в школах і університетах.

Інші можливості
- Інтелектуальні функції виявлення руху, звуку і спроб несанкціонованого впливу на камеру, наприклад її накривання або розпилення фарби.
- Технологія Power over Ethernet (IEEE 802.3af), виключає необхідність використання кабелів живлення і скорочує витрати на установку.
- Підтримка двоканального звуку поліпшеної якості.
- Вдосконалені функції управління безпекою та мережами, такі як шифрування HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
-Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® компанії Axis Communications.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33