UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева купольна PTZ-камера AXIS M5013

M5013 PTZ Маленька купольна PTZ-камера з великими можливостями

- керування панорамуванням, нахилом і зумом і непомітний дизайн
- роздільна здатність SVGA і формат H.264
- клас захисту від пилу та бризок IP51
- технологія Power over Ethernet (IEEE 802.3af)
- вбудований мікрофон і детектор звуку

Завантажити специфікацію

Непомітний дизайн і широке поле огляду
Мережева купольна камера AXIS M5013 PTZ - це камера розміром з долоню з можливістю керування панорамуванням, нахилом і зумом, за доступною ціною, для дистанційного і непомітного спостереження всередині приміщень.
Камера ідеально підходить для спостереження за приміщенням магазину, перевірки заповнення прилавків і ефективності реклами товарів, отримання інформації про поведінку клієнтів, необхідної для збільшення продажів, поліпшення обслуговування й утримання покупців. Камера AXIS M5013 підходить також для таких об&єктів як банки, готелі, приймальні офісів, ресторани та склади.

Чудова якість зображення і кілька відеопотоків
Камера AXIS M5013 забезпечує відео з повною частотою кадрів і роздільною здатністю SVGA 800x600. Вона може одночасно передавати кілька відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG.

Захисний кожух і легке встановлення на стелях
З класом захисту IP51 камера захищена від пилу і води, яка капає, що дозволяє використовувати камеру поблизу протипожежної спринклерної системи. Камера AXIS M5013 розроблена для швидкого і легкого встановлення. Живлення камери забезпечується за технологією Power over Ethernet (PoE) через комутатор або адаптер PoE, що усуває необхідність використання кабелів живлення і знижує витрати на встановлення.

Підтримка звуку та інтелектуальні можливості
Вбудований мікрофон дозволяє користувачам вести прослуховування і записувати звук. Детектор звуку виявляє незвичні звуки або шуми в неробочий час і ініціює подачу сигналу тривоги. Гніздо microSD / SDHC дозволяє кілька днів здійснювати запис на карту пам&яті microSDHC

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33