UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3204

AXIS M3204 Малопомітна і доступна за ціною фіксована купольна камера з підтримкою формату HDTV для професійного охоронного відеоспостереження

- мегапіксельна роздільна здатність
- відмінна якість зображення
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- технологія Power over Ethernet
- інтелектуальні відеотехнології
- підрахунок пікселей

Завантажити специфікацію

Чудова передача деталей
AXIS M3204 забезпечує чудову якість зображення за рахунок використання прогресивної розгортки з роздільною здатністю 1 мегапіксель або HDTV 720p. Передача декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG може здійснюватися одночасно або з максимальною частотою кадрів, або з оптимізацією залежно від вимог до якості зображення і обмежень смуги пропускання.

Корпус із захистом від несанкціонованого доступу
Фіксована купольна камера AXIS M3204 з корпусом, захищеним від несанкціонованого доступу, спеціально розроблена для прихованого охоронного відеоспостереження в приміщеннях. Камера підходить для застосування там, де потрібні малопомітні і компактні рішення, наприклад в магазинах роздрібної торгівлі, прийомних, офісних будівлях і готелях.

Удосконалені функції керування подіями
У камерах AXIS M3204 застосовуються такі інтелектуальні технології, як поліпшений відеодетектор руху і виявлення спроб впливу на камеру, наприклад її накривання або зафарбовування розпилювачем. Підрахунок пікселів допомагає фахівцю зі встановлення перевірити, чи відповідає роздільна здатність в пікселях при зйомці предмета або особи нормативним або спеціальним вимогам клієнта, наприклад з метою ідентифікації по обличчю.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33