UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3203-V

AXIS M3203-V Вандалостійка і доступна за ціною фіксована купольна камера для професійного охоронного відеоспостереження

- вандалостійка конструкція
- відмінна якість зображення
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- технологія Power over Ethernet
- інтеллектуальні відеотехнології
- підрахунок пікселей

Завантажити специфікацію

Вандалозахищений корпус
Фіксована купольна мережева камера AXIS M3203-V ідеально підходить для високоефективного охоронного відеоспостереження в таких приміщеннях як магазини, склади і банки. Металева основа і дуже міцний прозорий кожух забезпечують відмінний захист від вандалізму.

Висока продуктивність технології стиснення та унікальні можливості в області потокової передачі
Мережева камера AXIS M3203-V забезпечує відмінну якість зображення за рахунок використання прогресивної розгортки з роздільною здатністю SVGA. Передача декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG може здійснюватися одночасно або з максимальною частотою кадрів, або з оптимізацією залежно від вимог до якості зображення і обмежень смуги пропускання.

Простота встановлення
Встановлення камери AXIS М3203-V виконується просто і швидко. Її можна встановити на стіну, на жорстку або підвісну стелю, а потім провести регулювання шляхом панорамування, нахилу і обертання об&єктива зі змінною фокусною відстанню відповідно до будь-якого бажаного кута встановлення камери. Використання додаткової матової кришки зробить камеру ще більш непомітною. Технологія Power over Ethernet забезпечує живлення камери через мережу, усуваючи необхідність у використанні кабелів живлення і знижуючи витрати на підключення.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33