UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3114-VE

AXIS M3114-VE Непомітна фіксована купольна HDTV-камера за доступною ціною

- плоска непомітна конструкція
- якість HDTV, включаючи роздільну здатність 1MP/HDTV 720p і формат H.264
- захист від вандалізму
- оповіщення при несанкціонованих діях
- технологія Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Спостереження поза приміщенням за територією біля входів
Мережева камера AXIS M3114-VE розроблена спеціально для встановлення біля входів у будівлі, щоб підвищити безпеку і запобігти втратам зовні магазинів, ресторанів, готелів, банків і офісів. Крім того, камера є вандалозахищеною і може виявляти спроби впливу на камеру, наприклад її накривання або зафарбовування розпилювачем.

Є у продажу з захисним екраном або без нього
Камера може працювати при температурі від +50 ° C до -20 ° C. Стійкий до УФ-випромінювання кожух постачається в комплекті з погодозахисним козирком для захисту від сонячних променів, дощу і снігу. Моделі без погодозахисного козирка, що мають більший кут нахилу, підходять для встановлення там, де не потрібно козирок, наприклад, при кріпленні до стелі, на складах-рефрижераторах або під дахом під&їзду.

Модель з широким кутом огляду
Axis M3114-VE Nocap 2 мм пропонує кут огляду 105 °, на відміну від стандартної моделі, де кут огляду становить 80 °. На вулиці ширококутна камера може охоплювати кілька паркувальних місць на широкій критій автостоянці. У закритому приміщенні в роздрібному магазині, камера Axis M3114-VE Nocap 2 мм, розміщена в кутку, може забезпечити повний огляд і навіть вид полиць на обох стінах. При використанні формату для коридору, який підтримується камерою Axis, вона забезпечує глибокий вертикальний огляд, наприклад, проходу між полицями у магазині.

Чудова якість відео при повній частоті кадрів
Камера AXIS M3114-VE підтримує потокову передачу з роздільною здатністю 1 мегапіксель/HDTV з повною частотою кадрів. Використання прогресивної розгортки забезпечує більш чітке зображення рухомих об&єктів. Підрахунок пікселів допомагає перевірити, чи відповідає роздільна здатність в пікселях при зйомці предмета або особи нормативним або спеціальним вимогам клієнта.

Швидке і надійне встановлення
Камера розроблена для швидкого і надійного встановлення. Бажаного поля огляду і відрегульованого зображення можна легко домогтися за допомогою інструменту для налаштування об&єктива, що постачається в комплекті, який дозволяє повертати і направляти кулю, що утримує об&єктив і датчик зображення. Технологія Power over Ethernet ще більше полегшує процес встановлення, оскільки один кабель забезпечує і живлення камери, і передачу відео.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33