UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3113-VE

AXIS M3113-VE Непомітна фіксована купольна камера за доступною ціною

- плоска, міцна конструкція
- відмінна якість відео
- захист від вандалізму
- оповіщення при несанкціонованих діях
- технологія Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Спостереження поза приміщенням за територією біля входів
Мережева камера AXIS M3113-VE розроблена спеціально для встановлення біля входів у будівлі, щоб підвищити безпеку і запобігти втратам зовні магазинів, ресторанів, готелів, банків і офісів. Крім того, камера є вандалозахищеною і може виявляти спроби впливу на камеру, наприклад її накривання або зафарбовування розпилювачем.
Камера може працювати при температурі від +50 ° C до -20 ° C. Стійкий до УФ-випромінювання кожух постачається в комплекті з погодозахисним козирком для захисту від сонячних променів, дощу і снігу. Моделі без погодозахисного козирка, що мають більший кут нахилу, підходять для встановлення там, де не потрібно козирок, наприклад, при кріпленні до стелі, на складах-рефрижераторах або під дахом під&їзду.

Чудова якість відео при повній частоті кадрів
Камера AXIS M3113-VE підтримує потокову передачу з роздільною здатністю SVGA з повною частотою кадрів. Використання прогресивної розгортки забезпечує більш чітке зображення рухомих об&єктів. Підрахунок пікселів допомагає перевірити, чи відповідає роздільна здатність в пікселях при зйомці предмета або особи нормативним або спеціальним вимогам клієнта.

Швидке і надійне встановлення
Камера розроблена для швидкого і надійного встановлення. Бажаного поля огляду і відрегульованого зображення можна легко домогтися за допомогою інструменту для налаштування об&єктива, що постачається в комплекті, який дозволяє повертати і направляти кулю, що утримує об&єктив і датчик зображення. Технологія Power over Ethernet ще більше полегшує процес встановлення, оскільки один кабель забезпечує і живлення камери, і передачу відео.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33