UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3114-R

AXIS M3114-R Компактна, дуже міцна мережева камера з підтримкою технології HDTV для мобільного охоронного відеоспостереження

- плоска, міцна конструкція
- прогресивна розгортка і роздільна здатність SVGA
- передача декількох потоків у форматах H.264 и Motion JPEG
- швидке і надійне встановлення
- активне оповіщення при несанкціонованих діях

Завантажити специфікацію

Охоронне відеоспостереження HDTV-якості в транспорті
Мережева камера AXIS M3114-R розроблена спеціально для мобільного охоронного відеоспостереження в автобусах, поїздах, вагонах метро і транспортних засобах екстрених служб.

Захист від вібрацій і оповіщення про несанкціоновані дії
Камера захищена від пилу і води і пристосована до жорстких умов експлуатації, таким як вібрація, поштовхи, удари і перепади температури. Завдяки функції активного оповіщення при несанкціонованих діях можна виявляти спроби впливу на камеру, наприклад її накривання або зафарбовування розпилювачем.

Чітке зображення
AXIS M3114-R ідтримує потокову передачу з роздільною здатністю HDTV 720p з повною частотою кадрів. Камера спеціально пристосована для швидкого реагування на зміну рівня освітленості, що гарантує постійно високу якість зображення. Використання прогресивної розгортки забезпечує також більш чітке зображення рухомих об&єктів. Підрахунок пікселів допомагає перевірити, чи відповідає роздільна здатність в пікселях при зйомці предмета або особи нормативним або спеціальним вимогам клієнта.

Моделі зі стандартним і широким кутом
Стандартна мережева камера Axis M3114-R з кутом огляду 80 ° є у продажу з дуже міцними мережевими роз&ємами RJ-45 або M12. Камера Axis M3114-R M12 2 мм, з широким кутом огляду з роз&ємами M12 і 105 ° кутом огляду, може охоплювати двері і прохід поїзда тільки за допомогою однієї камери. При використанні формату для коридору, що підтримуэться камерою Axis, вона надає глибоке вертикальне охоплення проходів.

Швидкe і надійне встановлення
Камера розроблена для швидкого і надійного встановлення. Бажаного поля огляду і відрегульованого зображення можна легко домогтися за допомогою інструменту, що поставляється в комплекті для налаштування об&єктива, за допомогою якого можна повертати і направляти кулю, що утримує об&єктив і датчик зображення. Технологія Power over Ethernet ще більше полегшує процес встановлення, оскільки один кабель забезпечує і живлення камери, і передачу відео.

Нагорода журналу «Security Products» в категорії IP-вдео
На виставці «Government Security Expo & Conference» у 2010 році камера AXIS M3114-R була відзначена нагородою журналу «Security Products» в категорії IP-відео за високий рівень продукції. Більш детальна інформація на сайті журналу «Security Product».

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33