UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3113-R

AXIS M3113-R Компактна, дуже міцна мережева камера для мобільного охоронного відеоспостереження

- плоска, міцна конструкція
- прогресивна розгортка і роздільна здатність SVGA
- передача декількох потоків у форматах H.264 и Motion JPEG
- швидке і надійне встановлення
- активне оповіщення при несанкціонованих діях

Завантажити специфікацію

Охоронне відеоспостереження в транспорті
Мережева камера AXIS M3113-R розроблена спеціально для мобільного охоронного відеоспостереження в автобусах, поїздах, вагонах метро і транспортних засобах екстрених служб.

Захист від вібрацій і оповіщення про несанкціоновані дії
Камера захищена від пилу і води і пристосована до жорстких умов експлуатації, таким як вібрація, поштовхи, удари і перепади температури. Завдяки функції активного оповіщення при несанкціонованих діях можна виявляти спроби впливу на камеру, наприклад її накривання або зафарбовування розпилювачем.

Чітке зображення
AXIS M3113-R підтримує потокову передачу з роздільною здатністю SVGA з повною частотою кадрів. Камера спеціально пристосована для швидкого реагування на зміну рівня освітленості, що гарантує постійно високу якість зображення. Використання прогресивної розгортки забезпечує також більш чітке зображення рухомих об'єктів. Підрахунок пікселів допомагає перевірити, чи відповідає роздільна здатність в пікселях при зйомці предмета або особи нормативним або спеціальним вимогам клієнта.

Швидкe і надійне встановлення
Камера розроблена для швидкого і надійного встановлення. Бажаного поля огляду і відрегульованого зображення можна легко домогтися за допомогою інструменту, що поставляється в комплекті для налаштування об'єктива, за допомогою якого можна повертати і направляти кулю, що утримує об'єктив і датчик зображення. Технологія Power over Ethernet ще більше полегшує процес встановлення, оскільки один кабель забезпечує і живлення камери, і передачу відео.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33