UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3113-R

AXIS M3113-R Компактна, дуже міцна мережева камера для мобільного охоронного відеоспостереження

- плоска, міцна конструкція
- прогресивна розгортка і роздільна здатність SVGA
- передача декількох потоків у форматах H.264 и Motion JPEG
- швидке і надійне встановлення
- активне оповіщення при несанкціонованих діях

Завантажити специфікацію

Охоронне відеоспостереження в транспорті
Мережева камера AXIS M3113-R розроблена спеціально для мобільного охоронного відеоспостереження в автобусах, поїздах, вагонах метро і транспортних засобах екстрених служб.

Захист від вібрацій і оповіщення про несанкціоновані дії
Камера захищена від пилу і води і пристосована до жорстких умов експлуатації, таким як вібрація, поштовхи, удари і перепади температури. Завдяки функції активного оповіщення при несанкціонованих діях можна виявляти спроби впливу на камеру, наприклад її накривання або зафарбовування розпилювачем.

Чітке зображення
AXIS M3113-R підтримує потокову передачу з роздільною здатністю SVGA з повною частотою кадрів. Камера спеціально пристосована для швидкого реагування на зміну рівня освітленості, що гарантує постійно високу якість зображення. Використання прогресивної розгортки забезпечує також більш чітке зображення рухомих об&єктів. Підрахунок пікселів допомагає перевірити, чи відповідає роздільна здатність в пікселях при зйомці предмета або особи нормативним або спеціальним вимогам клієнта.

Швидкe і надійне встановлення
Камера розроблена для швидкого і надійного встановлення. Бажаного поля огляду і відрегульованого зображення можна легко домогтися за допомогою інструменту, що поставляється в комплекті для налаштування об&єктива, за допомогою якого можна повертати і направляти кулю, що утримує об&єктив і датчик зображення. Технологія Power over Ethernet ще більше полегшує процес встановлення, оскільки один кабель забезпечує і живлення камери, і передачу відео.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33