UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3027-PVE

AXIS M3027-PVE Готова до зовнішньої установки фіксована міні-купольна камера з панорамним оглядом на 360 ° / 180 °

- панорамний огляд на 360 ° / 180 ° з роздільною здатністю до 5 Мпікс
- компактна антивандальна конструкція, готова до зовнішньої установки
- входи і виходи для підключення зовнішніх пристроїв
- цифрові PTZ-функції з можливістю передачі декількох відеопотоків без спотворення зображення
- розширені можливості відеоаналізу

Завантажити специфікацію

Панорамне відеоспостереження на 360 ° або 180 °
Фіксована міні-купольна мережева камера AXIS M3027-PVE з роздільною здатністю до 5 мегапікселів забезпечує панорамний огляд на 360 ° або 180 ° з високою якістю і деталізацією зображення. Цю готову до зовнішньої установки, мініатюрно-купольну камеру в антивандальному виконанні можна застосовувати для виявлення тих чи інших дій, спостереження за людськими потоками, підвищення ефективності контролю над певною територією. Камера ідеально підходить для установки як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі: у готелях, АЗС, магазинах, ресторанах, навчальних закладах, офісах.

Різні варіанти огляду
За допомогою камери AXIS M3027-PVE можливі різні варіанти огляду: загальний на 360 °, неспотворений панорамний або подвійний панорамний вид, огляд по квадрантам. Огляд по квадрантам зручний, наприклад, при установці камери на перехресті. Камера також забезпечує чотири індивідуально встановлювані зони неспотвореного перегляду з можливістю цифрового панорамування, нахилу і наближення тих ділянок зображення, які представляють інтерес для користувача. Можна одночасно передавати відеопотоки формату H.264 і Motion JPEG.

Цілодобове використання, можливість установки поза приміщеннями
Готова до зовнішнього встановлення, вандалозахисна міні-купольна камера з захистом IP66, NEMA 4X і IK10. Автоматично відключається інфрачервоний режекторний світлофільтр дозволяє камері працювати як вдень, так і вночі. Коли світлофільтр відключений, камера використовує невидиме світло ближнього інфрачервоного діапазону від доступних джерел для формування високоякісного чорно-білого відеозображення.

Проста і гнучка установка
Камеру AXIS M3027-PVE можна змонтувати на стіні або на стелі. Камера поставляється вже сфокусованою, що прискорює монтаж. Камера забезпечена мережевим кабелем довжиною 2 метри (6,6 футів) і підтримує технологію Power over Ethernet (IEEE 802.3af), яка усуває необхідність в шнурах живлення, здешевлюючи монтаж.

Інтелектуальні відеотехнології і управління відео
Камера AXIS M3027-PVE оснащена функціями відеодетектора руху та активного оповіщення про несанкціоновані дії. Крім того, камера підтримує інтелектуальні відеотехнології на платформі AXIS Camera Application, що забезпечують, наприклад, підрахунок людей або вiдтворення температурних градієнтів. Вбудований роз&єм для карт пам&яті microSDHC дозволяє протягом декількох днів вести відеозапис з локальним збереженням на карті пам&яті. При використанні локальної пам&яті разом з безкоштовною програмою AXIS Camera Companion з&являється зручна можливість віддаленого перегляду і контролю відеозйомки декількома камерами, число яких на об&єкті може досягати 16.

Інші можливості
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications.
• Підтримка системи AXIS Video Hosting (AVHS) з функцією підключення камери одним клацанням.
• Підтримка найбільш поширених сервісів електронної пошти при використанні вбудованого ПО починаючи з версії 5.50. Для доступу до багатьох поширених поштових веб-сервісів потрібна підтримка протоколів захисту інформації SSL / TLS. Вбудоване ПЗ починаючи з версії 5.50 містить готові профілі для таких сервісів, як Gmail, Hotmail, AOL і Yahoo, що спрощують настройку конфігурації.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33