UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3026-VE

AXIS M3026-VE Готова до зовнішнього встановлення нерухома купольна камера цілодобового застосування з роздільною здатністю 3 мегапікселі HDTV 1080p

- компактна антивандальна конструкція, готова до зовнішнього встановлення
- 3 Мп / HDTV 1080p
- кцілодобове відеоспостереження
- передача потоків з декількох секторів огляду
- розширені можливості відеоаналізу
- входи і виходи для підключення зовнішніх пристроїв
- технологія Power over Ethernet
- локальне зберігання даних

Завантажити специфікацію

Цілодобове використання, можливість встановлення поза приміщеннями
Нерухома мережева купольна камера AXIS M3026-VE цілодобового застосування, що входить в серію AXIS M30, відрізняється доступною ціною, володіє високою чутливістю і 3-мегапіксельним дозволом, забезпечує якість зображення рівня HDTV 1080p з ширококутним оглядом. Камера ідеально підходить для установки як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі - в готелях, на АЗС, в магазинах, ресторанах, офісах і навчальних закладах.
Готова до зовнішнього встановлення, вандалозахисна міні-купольна камера з захистом IP66, NEMA 4X і IK10. Автоматично відключається інфрачервоний режекторний світлофільтр дозволяє камері працювати як вдень, так і вночі. Коли світлофільтр відключений, камера використовує невидиме світло ближнього інфрачервоного діапазону від доступних джерел для формування високоякісного чорно-білого відеозображення.

Передача потоків з декількох секторів огляду, інтелектуальні відеотехнології
Модель AXIS M3026-VE забезпечує передачу потоків з декількох секторів огляду, дозволяючи одночасно переглядати і записувати потокове зображення окремих ділянок повного поля огляду камери. Передача потоків з декількох секторів огляду дозволяє організувати спостереження за великою територією, використовуючи єдину камеру і мінімізуючи навантаження на пропускну здатність мережі та накопичувачі даних.
Ця нерухома купольна камера володіє розширеною підтримкою інтелектуальних відеододатків на базі AXIS Camera Application Platform. Камера забезпечена портами введення-виведення для підключення зовнішніх пристроїв управління тривожною сигналізацією.
Відеокамера надає зручне рішення для управління відео з використанням вбудованого роз&єму карти пам&яті для локального зберігання інформації та підтримки таких програм, як безкоштовне ПЗ AXIS Camera Companion.

Простота встановлення
Камеру AXIS M3026-VE можна монтувати на стінах, стелях і підвісах. Камера поставляється з заводським фокусуванням, а регулювання кута нахилу в 3-х площинах розширює можливості встановлення. Дана камера також підтримує формат Axis Corridor Format для передачі вертикально орієнтованих відеопотоків, максимально охоплюють зони вздовж стін або проходів.
Камера поставляється з мережевим кабелем довжиною 2 м (6,6 фт) і живиться за технологією Power over Ethernet (IEEE 802.3af).

Інші можливості
• Підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
• Інтелектуальні функції, такі як поліпшений відеодетектор руху і виявлення спроб несанкціонованого впливу на камеру, наприклад її блокування або зафарбовування розпилювачем.
• Технологія живлення Power over Ethernet (IEEE 802.3af), що виключає необхідність використання кабелів живлення і скорочує витрати на встановлення.
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33