UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3025-VE

AXIS M3025-VE Фіксована купольна камера з роздільною здатністю HDTV 1080p для цілодобового використання, з можливістю установки поза приміщеннями.

- компактна антивандальна конструкція, готова до зовнішнього встановлення
- 2 Мп / HDTV 1080p
- цілодобове відеоспостереження
- входи і виходи для підключення зовнішніх пристроїв
- Power over Ethernet
- локальне зберігання даних

Завантажити специфікацію

Цілодобове використання, можливість встановлення поза приміщеннями
Представник серії AXIS M30 - AXIS M3025-VE - це доступна вандалозахисна фіксована купольна HDTV-камера, що відрізняється компактністю і забезпечує чудове зображення в денних і нічних умовах як всередині, так і поза приміщеннями. Вона ідеально підходить для встановлення всередині і зовні вхідних груп готелів, бутиків, ресторанів, офісів і шкіл.
AXIS M3025-VE підтримує режим відео HDTV 1080p і дозвіл 2 Мп. Дана камера може використовуватися поза приміщеннями - вона прекрасно захищена від пилу, дощу і снігу (класи захисту IP66 і NEMA 4X). Клас захисту IK 10 підтверджує ударостійкість камери.
Автоматично відключається інфрачервоний режекторний світлофільтр дозволяє камері працювати вдень і вночі. Якщо світлофільтр відключений, камера використовує невидиме світло ближнього інфрачервоного діапазону від доступних джерел для формування високоякісного чорно-білого зображення.

Простота встановлення
Ця фіксована купольна камера може монтуватися на стінах, стелях і підвісах. 3-осьове регулювання кута забезпечує гнучкість її установки. Дана камера також підтримує формат Axis Corridor Format для передачі вертикально орієнтованих відеопотоків, максимально охоплюють зони вздовж стін або проходів. Камера поставляється повністю сфокусованою.
В M3025-VE передбачені вхідні і вихідні порти для підключення зовнішніх пристроїв. Ця модель також підтримує платформу AXIS Camera Application Platform, призначену для створення інтелектуальних відеоодатків. Відеокамера надає зручне рішення для управління відео з використанням вбудованого слота карти пам&яті для локального зберігання інформації та підтримки таких програм, як безкоштовне ПЗ AXIS Camera Companion.
Камера поставляється з мережевим кабелем довжиною 2 м (6,6 фт) і живиться за технологією Power over Ethernet (IEEE 802.3af).

Інші можливості
• Підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
• Інтелектуальні функції, такі як поліпшений відеодетектор руху і виявлення спроб несанкціонованого впливу на камеру, наприклад її блокування або зафарбовування розпилювачем.
• Технологія живлення Power over Ethernet (IEEE 802.3af), що виключає необхідність використання кабелів живлення і скорочує витрати на встановлення.
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33