UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3024-LVE

AXIS M3024-LVE Фіксована купольна камера з роздільною здатністю HDTV і ІЧ-підсвічуванням для цілодобового використання, з можливістю установки поза приміщеннями.

- компактна антивандальна конструкція, готова до зовнішньої установки
- 1 Мп / HDTV 720p
- цілодобове відеоспостереження і вбудоване ІЧ-підсвічування
- входи і виходи для підключення зовнішніх пристроїв
- Power over Ethernet
- локальне зберігання даних

Завантажити специфікацію

Цілодобове використання, можливість установки поза приміщеннями
Представник серії AXIS M30 - AXIS M3024-LVE - це доступна вандалозахисна фіксована купольна HDTV-камера, що відрізняється компактністю і забезпечує чудове зображення в денних і нічних умовах як всередині, так і поза приміщеннями. Вона ідеально підходить для установки всередині і зовні вхідних груп готелів, бутиків, ресторанів, офісів і шкіл.
AXIS M3024-LVE підтримує режим відео HDTV 720p і дозвіл 1 Мп. Дана камера може використовуватися поза приміщеннями - вона прекрасно захищена від пилу, дощу і снігу (класи захисту IP66 і NEMA 4X). Клас захисту IK 10 підтверджує ударостійкість камери.
Автоматично відключається інфрачервоний режекторний світлофільтр дозволяє камері працювати вдень і вночі. Якщо світлофільтр відключений, камера використовує невидиме світло ближнього інфрачервоного діапазону від доступних джерел для формування високоякісного чорно-білого зображення. AXIS M3024-LVE дозволяє вести спостереження навіть у повній темряві завдяки вбудованим високоефективним ІЧ-світлодіодам з тривалим терміном служби

Простота встановлення
Ця фіксована купольна камера може монтуватися на стінах, стелях і підвісах. 3-осьове регулювання кута забезпечує гнучкість її установки. Дана камера також підтримує формат Axis Corridor Format для передачі вертикально орієнтованих відеопотоків, максимально охоплюють зони вздовж стін або проходів. Камера поставляється повністю сфокусованою.
В M3024-LVE передбачені вхідні і вихідні порти для підключення зовнішніх пристроїв. Ця модель також підтримує платформу AXIS Camera Application Platform, призначену для створення інтелектуальних відеододатків. Відеокамера надає зручне рішення для управління відео з використанням вбудованого слота карти пам&яті для локального зберігання інформації та підтримки таких програм, як безкоштовне ПЗ AXIS Camera Companion.
Камера поставляється з мережевим кабелем довжиною 2 м (6,6 фт) і живиться за технологією Power over Ethernet (IEEE 802.3af).

Інші можливості
• Підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
• Інтелектуальні функції, такі як поліпшений відеодетектор руху і виявлення спроб несанкціонованого впливу на камеру, наприклад її блокування або зафарбовування розпилювачем.
• Технологія живлення Power over Ethernet (IEEE 802.3af), що виключає необхідність використання кабелів живлення і скорочує витрати на встановлення.
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33