UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M3006-V

AXIS M3006-V Фіксована міні купольна камера з 3-мегапіксельним об&єктивом з широким баченням і HDTV 1080р

- 3 MП / HDTV 1080p
- широкий кут огляду 134°
- компактна, вандалостійка, пилозахищена конструкція
- легке, гнучке встановлення на стіну або стелю
- цифрове PTZ-керування і можливість передачі декількох відеопотоків
- вбудований накопичувач

Завантажити специфікацію

Ідеально для відеоспостереження з обмеженим бюджетом
Мережева камера AXIS M3006-V дає відмінні результати 3-мегапіксельне відео з широким кутом огляду і підтримкою частоти кадрів HDTV 1080p. Ця камера за доступною ціною є вигідним рішенням для точок роздрібної торгівлі, готелів, шкіл і офісів з обмеженим бюджетом для відеоспостереження.

Ідеально для кутових оглядів
AXIS M3006-V дає кут огляду в 134°, в той час як роздільна здатність в 3-мегапікселя дає на 50% більше деталізації, ніж HDTV 1080p. Маючи широкі горизонтальні і вертикальні кути огляду, а також високу роздільну здатність, ця камера дає повне охоплення, якщо її встановити біля кута магазину. Кутове встановлення також дозволить користувачеві «дивитися» на полиці з кожного боку камери.

Швидке і гнучке встановлення
Вандало-і пилостійкий внутрішній міні купол дозволяє легко і непомітно встановити камеру. Володіючи 3-осьовим регулюванням кута, камери можуть бути встановлені на стінах або стелі. Напрямок камери можна легко налаштувати і вирівняти зображення. Камера підтримує формат Axis &Corridor Format, який робить можливим вертикально орієнтований відеопотік, що дозволяє оптимізувати охоплення таких областей, як коридори або проходи в магазині.
Камера постачається зфокусованою і на підставці, що скорочує час монтажу. До неї прикріплений двометровий (6,6 футів) мережевий кабель з підтримкою технології Power over Ethernet (IEEE 802.3af), яка виключає необхідність використання кабелів живлення і скорочує витрати на встановлення.

Цифрове PTZ-керування і можливість передачі декількох відеопотоків
AXIS M3006-V підтримує цифрове панорамування/нахил/зум, який може бути використаний у якості «цифрового варифікаційного об&єктива», і який дозволяє такий кут зору з можливістю віддаленого коригування після фізичного встановлення. Цифрові камери PTZ, разом з підтримкою потокової передачі мультиперерегляду, дозволяють обрізку різних областей картинки (замість її повного уявлення) та її одночасну потокову передачу для перегляду або моделювання запису кілька віртуальних камер, які можуть допомогти мінімізувати швидкість передачі і потреби зберігання даних. Можна одночасно відправляти потоки H.264 і Motion JPEG.

Інтелектуальні відеотехнології
У камерах AXIS M3006-V застосовуються такі інтелектуальні технології, як відеодетектор руху і виявлення спроб впливу на камеру, наприклад її накривання або зафарбовування розпилювачем. Вона також пропонує достатню підтримку встановлення інтелектуальних відеозабезпечень, наприклад, для підрахунку людей або відображення тепла, завдяки платформі прикладних програм AXIS.

Зручне керування відео
Вбудований слот для карти microSDHC дозволяє зберігати кілька днів запису на локальній карті пам&яті камери. Коли локальна пам&ять використовується разом з безкоштовним AXIS Camera Companion, у користувача з&являється легкий спосіб віддалено переглядати і організовувати відеоматеріал до 16 камер з об&єкта.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33